Americký televizní a filmový herec Ethan Suplee se do povědomí diváků zapsal hlavně díky seriálu Jmenuju se Earl, kde ztvárnil přitroublého Randyho. Herec celý svůj život řešil problémy s nadváhou, které začaly již v jeho pěti letech, když se začal přejídat. Když mu bylo deset, vážil už více než 90 kg. Většinu své herecké kariéry vážil přes 200 kg, nedávno však prošel opravdu velkou proměnou, zhubl 90 kg a přebytečná kila jsou minulostí. Herec 25. května slaví 44. narozeniny.

Ethan Suplee se narodil 25.5.1976 v New Yorku do herecké rodiny. Svou první roli získal v 16 letech, kdy účinkoval v populárním televizním seriálu Boy Meets World (1993). Poté se objevil ve filmech Flákači (1995), Hledám Amy (1997), Kult hákového kříže (1998), Dogma (1999) nebo Osudový dotek (2004). V roce 2005 získal hlavní roli v seriálu Jmenuju se Earl, odkud jej zná většina diváků. Okolo roku 2000 vážil již 240 kg a objevovaly se první zdravotní problémy. Když se mu narodila první dcera, věděl, že je načase něco změnit.

Herec se vydal cestou tvrdé dřiny v posilovně a v poslední době zhubl neuvěřitelných 90 kg a dostal se na aktuálních 115 kg. V jednom ze svých podcastů uvedl, že se zaměřuje na udržení co největšího množství svalů, zatímco stále hubne. Dále uvedl, že musí „podvádět“ své tělo, aby si myslelo, že pro své přežití potřebuje svaly. Když je tedy v kalorickém deficitu, musí zvedat těžké váhy, aby jeho tělo dostalo signály, že potřebuje nabrat svaly, čímž spaluje další tuk. Také si musel v hlavě srovnat svůj vztah k jídlu, vyřešit problémy s přejídáním a najet na vyváženou stravu, což se mu prozatím daří.

Ethan je ženatý a se svou ženou Brandy má 4 děti. Aktuálně působí v seriálech Ranč (od roku 2016) a Hodný holky (2020) a letos jej uvidíme také v akčním hororu Lov. Vzhledem k jeho formě to vypadá, že s rolemi tlouštíků je nadobro konec.

View this post on Instagram

Back to work… Happy Monday to all. Sincerely

A post shared by Ethan Suplee (@ethansuplee) on

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz