Chystaný film Venom mezi fanoušky prozatím moc nadšení nevyvolal. Důvodem je pravděpodobně to, že film nebude součástí Marvel Cinematic Universe a dokonce se v něm neobjeví ani Spider-Man. Pozitivní zprávou je však obsazení Toma Hardyho.

Naposledy se Tom Hardy objevil v komiksovém filmu v roce 2012, kdy si ve snímku The Dark Knight Rises zahrál hlavního záporáka Banea. Od té doby se objevil ve spoustě povedených filmů jako například Mad Max: Fury Road nebo Revenant. No a nyní se vrací zpět ke komiksům, protože byl čerstvě obsazen do hlavní role ve filmu Venom. Objeví se zde jako Eddie Brock, nejznámější nositel černého mimozemského symbiotu.

Tom Hardy je skvělý herec a svou roli jistě zvládne výborně. Otázkou však zůstává, jak si film celkově povede bez MCU a bez Spider-Mana. Vše se dozvíme v říjnu příštího roku, kdy Venom vejde do kin. Film zrežíruje Ruben Fleischer, který stojí například za filmem Zombieland. Dočkáme se samozřejmě také R-ratingu. Mělo by jít o první díl komiksové série, za kterou stojí pouze Sony. Následovat bude film Silver Sable & Black Cat.

Jste s výběrem hlavního herce spokojeni? A myslíte si, že má vůbec Venom šanci na úspěch bez Spider-Mana a MCU? Napište nám vaše názory dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz