Filmy a seriály o superhrdinech byly vždy velmi populární, ale v poslední době se zdá, že se s nimi roztrhl pytel – Smallville, Supergirl, Flash, Heroes, Agents of S.H.I.E.L.D., Gotham, Daredevil; mohla bych pokračovat donekonečna. Tři z těchto populárních seriálů jsou Flash, Arrow a Legends of Tomorrow ze stanice CW. A jednou z nejlepších věcí v superhrdinských filmech a seriálech jsou celkově (kromě těch očividných) kostýmy! Konkrétně svůdné holky, které nosí zmíněné kostýmy, když ztělesňují jejich danou postavu.

Samozřejmě, že na této planetě je nespočet krásných žen (a možné, když už mluvíme o sci-fi, na jiných planetách taktéž…), ale něco na těch ženách se superschopnostmi, které jsou vážně sexy, nemyslíte? Jde jen těžko říct, co přesně na nich je, ale myslím, že se všichni shodneme, že něco na nich prostě je.

Jednou z věcí, kterou na tomto seznamu mám ráda je to, že zatímco některé z těchto hereček jsou známé i těm, kteří se na tyto seriály nedívají, jsou tady taky některé, které jsou méně známé, což je vlastně super, protože je to něco nového a přitahuje to pohledy.

15. Katrina Law

Katrina Law není jednou z hlavních hereček v těchto seriálech, ale její postava Nyssy al Ghul se už několik let objevuje v některých epizodách seriálu Arrow. Nyssa je jednou z dcer Ra’s al Ghula. Tahle holka z Jersey může děkovat za zajímavou kombinaci jejího taiwanského (z matčiny strany) a německo-italského (z otcovy strany) původu za její jedinečnou krásu. Říká, že se jí lidé často ptají „Kdo jsi?“, čímž naráží na její etnickou příslušnost. Jednou byla Miss New Jersey Teen USA, stejně jako ve čtyřech týmech Varsity, včetně vzpírání. Tato CW hottie se udržuje ve formě tancem, karate a fotbalem, který hraje už od raného věku. Katrinu můžete vidět ve spoustě rolí včetně Arrowa, několik z nich v seriálech jako Spartakus: Krev a písek nebo The Resistance, kde má opakovanou roli.

14. Katie Cassidy

Katie Cassidy je známá díky roli Laurel Lance/Black Canary ve všech třech seriálech CW. Bohužel byla její postava zabita v osmnácté epizodě čtvrté řady Arrow. Ale měla velký úspěch. Je dobrou kamarádkou s představitelkou jedné z hlavních rolí, Emily Bett Rickards a jednu zimu spolu slavily Nový rok v Miami. Byly vyfoceny, jak ukazují jejich zpevněné postavy v bikinách a dokázaly, že i na place i jinde, zůstavají ve formě, jako by to udělal každý superhrdina. Ale zatímco je možná dobrou superhrdinkou, vypadá to, že horory jsou její silná stránka. Hrála ve spoustě hororů. Když jich pár vyjmenuji, Noční můra v Elm Street, Ostrov smrti, Černé Vánoce a Na lince je vrah. Není překvapivé, že hraní superhrdinky nebo hraní hledané teenagerky v hororu nebo hraní jakékoli postavy, kterou zrovna je, není jediný talent této nádherné dívky. Taky dělá modeling a na střední byla roztleskávačka.

13. Caity Lotz

Začněme s krásnou a talentovanou Caity Lotz, můžeme? Pokud jste fanoušci seriálů CW, pravděpodobně ji znáte jako Saru Lance/White Canary z Arrowa a Legends of Tomorrow. Ale dokázala toho o hodně víc, než hrát v tomto relativně novém seriálu. Krom malých rolí ve filmech a seriálech, měla opakovanou roli v seriálu Údolí smrti. Tahle 29 letá kočka rozzáří obrazovku jejími zlatavými blond vlasy, uličnickým culením, tělem ladných křivek a hlubokým, sexy hlasem, který se stal něčím jako „obchodní značkou“, takže musela být součástí tohoto seznamu, bezpochyby. Ale i se vším, co se kolem ní děje, jak fyzicky tak psychicky, Caity je pyšná na něco trochu jiného, než by si většina lidí myslela (nebo by byli sami pyšní): na její chodidla. Říká, „Mám ráda své chodidla. Mám na chodidle tetování mého příjmení. Jsou to chodidla tanečnice. Jsou pěkná. Mé prsty mají pěkné proporce. A jsou silné – můžu nimi někoho štípnout.“ Hmm, nemůžu říct, že bych někdy věnovala tolik pozornosti vlastním chodidlům.

12. Amy Pemberton

Také z Legends of Tomorrow je nádherná Amy Pemberton, která propůjčuje svůj hlas Gideon. Je to jedna z jejich větších rolí, ale určitě ne její jediná. Hrála ve Storage 24, a hrála hlavní roli – Cassie – ve sci-fi filmu Smrtící stroj. Je pěkné si ke jménu přiřadit obličej, ne? A jak pěkný obličej. Britská herečka a očividně i zpěvačka, z toho co vidím, je velice pěkná a měla by se už objevit na obrazovkách, i když komentář jí taky jde, v čem už má praxi. Taky to vypadá, že jí sluší jakákoli barva vlasů – blond, hnědá, vyberte si. Vždy vypadá tak dobře a tohle je důvod, proč se zaručeně dostala na tento seznam. Splňuje všechna kritéria: je v některém z CW seriálů, o kterých mluvíme, a je sexy. A tady to máte.

11. Susanna Thompson

Nejstarší na tomto seznamu je 58letá Susanna Thompson. Musíme říci, že vypadá sakra dobře! Nikdy bych jí nehádala, že je jí skoro 60. V Arrow hraje Moiru Queen, nemilosrdnou a vypočítavou matku They (Willa Holland, také na seznamu). Susanna je jinak známa pro její dlouholeté role v Námořní vyšetřovací službě, Star Trek: Voyager a Druhé šanci, mezi ostatními televizními seriály, kterých byla součástí. Zajímavé je, že je trénovaná v Aikidu a choreografii boje. Celkem působivé na dámu v jejích letech. Pro všechny z vás, kteří máte rádi pumy, MCBP nebo vyspělé ženy, tady se máte čím kochat. Z jejich filmů bych vyjmenovala Když muž miluje ženu, Malí obři, Ostrov samoty a pár dalších filmů, kde hrály hollywoodské špičky. Formu si udržuje tím, že chodí do posilovny a pravidelně cvičí.

10. Celina Jade

Celina Jade je všechno; je herečka, zpěvačka/skladatelka písní, modelka a umí bojové umění. A k tomu všemu je zatraceně nádherná, že? Tato rodačka z Hong Kongu hraje Shadow/Mel v Arrow. Její táta byl americká kung-fu hvězda Roy Horan (který pracoval s Jackiem Chanem a Brucem Lee) a který musel být velice pyšný na svou malou holčičku za její hlavní roli v Lang Ya. Také uzavřela dohodu s japonským producentem, v Londýně chodila na vysokou (kterou zakončila s vyznamenáním) a na čas se pravidelně objevovala v čínské televizi. To je ale světová žena! Teď ve svých 30 si tato hvězdička vybudovala pověst v Americe díky tomu, že se objevila v například Pěsti ze železa, Bao Chi Ai Ni a Spravedlnost v krvi. Její oddanost bojovému umění jí pravděpodobně zaručila zpevněné útlé tělo, ale nevím čemu připsat její lesklé vlasy a dokonalý obličej.

9. Elysia Rotaru

Taianu Venediktov v Arrow hraje nádherná Crystal Elysia Lorraine Rotaru, profesně spíše známou pouze jako Elysia Rotaru. Taian byla vězenkyní na Lian Yu, bývalá instruktorka potápění a sestra mladšího Vlasa. A Elysia odvádí vynikající práci, když ji hraje. Je herečka i producentka, nejvíce známá díky jejím rolím v Arrow, Deník malého poseroutky 2 a Supernatural, ale tahle Kanaďanka se objevila také v několika méně známých produkcích. Také jednou hrála mladou žena, která byla ovládaná Silver Banshee v jedné epizodě z dalších seriálů DC Comics, Smallville. Je zajímavé, že zatímco většina žen na tomto seznamu byla ve dvou nebo dokonce třech z CW seriálů, o kterých mluvíme, Elysia byla jen v jednom, Arrow. Je to škoda, když se podíváte jak je přitažlivá, ale hádám, že pěkný običej a sexy tělo je jen deseticent z tuctu v Hollywoodu.

8. Audrey Marie Anderson

Naší druhou nejstarší ženou na tomto seznamu hned po Susanna Thompson, je Audrey Marie Anderson, která hraje Lylu Michaels v Arrow a Flash. Je jí 41 a pořád vypadá skvěle. Taky bývala modelka pro velké značky jako Gap, Target a American Eagle Outfitters, ale začala svou hereckou kariéru tím, že se objevila v několika opakovaných rolích. Seriály, ve kterých měla velkou část, zahrnují například Point Pleasant, Jednotka zvláštního určení, Živí mrtví a Ice. Tak jako Susanna Thompson hrála taky v Druhé šanci. Její filmy jsou například Sexy mrtvola, Nekřič a toč, Půlnoční míle a Least Among Saints. Dle measurements.me má „průměrná“, ale dle mého vypadá zatraceně dobře. V 41 letech není „průměr“, ale sexy s jejími 168 centrimetry a 58 kilogramy. Taky říkají, že má cenu 2 milionů dolarů, takže Audrey je taková jakou ji vidím, se zabijáckým tělem a zabijáckým bankovním účtem.

7. Ciara Renee

Další je Ciara Renne, která byla překvapivě ve všech třech seriálech CW. V každém z nich hrála stejnou postavu, Kendru Saunders/Hawkgirl. Abych jí nekřivdila, byla jen v jedné epizodě Arrow a Legends of Tomorrow je seriál, ve kterém byla nejvíc, ale stejně je celkem super, že byla jednou součástí všech. Tato holka z New York City, Ciara se objevila v několika seriálech z Broadway a jen pár seriálech krom těchto třech z CW, v obou hrála malé, komparzní role. Ale je očividně neskutečně talentovaná a taky neskutečně nádherná.

6. Maisie Richardson-Sellers

Další sexy herečka z Legends of Tomorrow je Maisie Richardson-Sellers. Narozdíl od ostatních, o kterých jsme už mluvili, je tudíž více méně-známá, ale na tom nezáleží. Na čem záleží, že hraje Amayu Jiwe/Vixen v druhé sérii a jde jí to skvěle. A i když je „méně-známá“, je aspoň trochu známá, protože měla opakující se roli v The Originals a v roce 2015 ve filmu Star Wars: Síla se probouzí jako Korr Sella. Také hrála Michal v biblickém seriálu Of Kings and Prophets. Je zajímavé, že získala roli ve Star Wars hned po začátku konkurzu a byla to její úplně první role. Je anglická herečka, které je teď 24. Chodila na prestižní Oxfordskou Univerzitu v Británii, kde hrála a režírovala několik her, než odpromovala s, možná překvapujícím, titulem z archeologie a antropologie. Krásná i chytrá, to se mi líbí!

5. Sarah Grey

Možná ji poznáváte Sarah Grey z filmu Zůstaň se mnou z roku 2014, kde hrála hlavní roli Chloe Moretz. Ne? To je asi kvůli tomu, že hrála „roztomilou fanynku“, ale do Legends of Tomorrow, to byla její jedina role, kterou měla v něčem trochu známém (jinak hrála nějaké malé role v televizních filmech). Teď díky bohu hraje tato dvacetiletá Kanaďanka Courtney Whitmore/Stargirl v Legends of Tomorrow. V roce 2017 ji uvidíme hrát Amandu v Power Rangers: Strážci vesmíru a Hailey v Last Night in Suburbia, dalších filmech, které budou ještě vydány. Víte, tak trochu se mi líbí, že CW seriály obsazují ne tak známé herečky; ale po chvíli, je těžké představit si ty samé lidi v každé roli, hlavně pokud měli v minulosti jednu rozlišovací roli. Například nikdy neuvidím Courteney Cox jako někoho jiného než Moniku z Přátel. Ale Courtney Whitmore, aka Stargirl, aka Sarah Grey je o hodně lepší než obličej, který jsme viděli už milionkrát.

4. Candice Patton

Z Flashe tu máme Candice Patton, jejíž seznam rolí je celkem trochu delší než ostatních na tomto seznamu. Ale stejně jako všechny, tato dvacetiosmiletá Texasanka je přitežlivá v obličeji, ve vlasech, v jejím těle – všude. Na tomto seznamu byla nutná, hlavně když ji BuddyTV ocenili jako #5 v jejich seznamu „TOP 100 sexy žen z televize roku 2014“. Páni, být oceněná pátá na seznamu 100 sexy žen je velmi působivé. Pak ji v květnu 2015 Maxim ocenili jako #61 na jejich seznamu Sexy 100. A musím říct, že souhlasím. Candice znázorňuje postavu Iris West ve Flash a předtím se objevila v seriálech Hra, Chirurgové, One Tree Hill, Castle na zabití, Vincentův svět, Sorority Forever, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně a mnoha dalších televizních produkcích, včetně několika nekonečných seriálů jako Tak jde čas. Hrála v jednom filmu, v roce 2012 v Commander and Chief, ale to je z velkých obrazovek vše. Nicméně, má obličej (a tělo) pro bližší záběry, takže mám pocit, že ji v budoucnosti ještě uvidíme.

3. Danielle Panabaker

Další hodně rozeznatelný obličej patří Danielle Panabaker, která byla součástí více než jednoho CW seriálů. Jako Caitlin Snow byla i v Flash i v Arrow. Její mladistvý vzhled pomáhá dvacetidevítileté ženě hrát mladší postavy, protože ve skutečnosti vypadá mladší. Její mladý obličej a půvabná postava jsou určitě pro ni přínosem. Ale Danielle hrála v Disney filmech jako Škola superhrdinů, také v několika televizních kriminálkách jako Sběratelé kostí, v hororech jako The Ward a Pátek třináctého, v právnických seriálech jako Žralok, originální filmy Hallmarku jako Nearlyweds a sci-fi filmech jako Fotky zítřka. Tahle holka zvládá všechno a u všeho vypadá skvěle! Ale nejenže je sexy a talentovaná herečka; také je chytrá – má titul z angličtiny z Kalifornské univerzity v Los Angelese a k tmu všemu, je to milý a slušný člověk, protože věnuje svůj čas a peníze několika různým charitám.

2. Willa Holand

Willa Holland hrála postavu They Queen/Speedy v prvních čtyřech sériích Arrow. Také se objevila v druhé sérii Flashe, ale jen na jednu epizodu. Předtím byla nejvíce známa díky roli Agnes Andrews v Super drbně a Kaitlin Cooper v O.C. Je celkem úspěšná, hlavně když se vezme v potaz, že je jí pouze 25 let, a očividně je taky velice pěkná. Její vzhled jí zaručil titul nejhezčí dětské modelky v celé zemi od jejích sedmi let do 11. Willa rozhodně vypadá sexy ve všech jejích seriálech a ve všech jejích filem, ale v Arrow měla příležitost doopravdy ukázat její zpevněné bříško v jejím superhrdinském kompletu. Předvedla, že není jen nádherný obličej, ale nádherná celá. Po focení pro magazín Wonderland v jejím kostýmu, ji popsali jako: „Když má rozpuštěné vlasy v jemných vlnách a minimálně makeupu na pokožce, tento modrooký chamelon má určitě vzhled, který jí pomohl k úspěšné kariéře modelky.“

1. Emily Bett Rickards

Emily Bett Rickards je kanadská herečka, která ztvárňuje Felicity Smoak v Arrow a Flash. Nicméně, hrála Felicity dohromady ve čtyřech seriálech. Ty další dva jsou Legends of Tomorrow a Vixen, ačkoli jen nakrátko. V roce 2015 se objevila v celovečerním filmu Brooklyn se Saoirse Ronan. Také měla nějaké menší role a také se objevila ve videoklipu „Never Gonna Be Alone“ od Nickelbacku v roce 2008. Původně měla být pouze jako host v jedné epozodě Arrow, ale měla dobrou chemii s hvězdou filmu Stepehenem Ameelem a byla milována fanoušky, takže pak podepsala opakovanou roli pro první sérii. Nakonec, jak víme, se v druhé sérii stala pravidelnou herečkou. To musela být sakra dobrá první epizoda, kterou odehrála!

A koho byste jako číslo 1 označili vy? Ozvěte se do komentářů!

Uložit

Uložit