Všichni fanoušci Marvel Cinematic Universe již samozřejmě ví, o čem celý tento vesmír vlastně je, a čím bude vrcholit. Dojde na Infinity War (Nekonečnou válku) a v hlavní roli se nepředstaví nikdo menší, než šílený titán Thanos. Údajně nejsilnější bytost ve vesmíru.

Než však dojde k Infinity War, nejdřív uvidíme v roce 2018 třetí díl týmovky Avengers. Možná je spousta z vás nyní trochu zmatená a přemýšlí nad tím, co to tu vlastně píšu. Nebojte se, hned vám to vysvětlím. Před několika týdny totiž došlo ke změně názvu filmu z původního Avengers: Infinity War part 1 na pouhé Avengers 3 (2018). Po něm teprve přijde na řadu film Avengers: Infinity War (2019).

Samozřejmě nic není definitivní a všechno se nakonec ještě může změnit. Co je však jistotou, je účast Thanose ve třetích Avengerech. A jestli jste již viděli zdejší první fotku, sluší se říct, že vypadá opravdu hodně naštvaně. Do nynějška jsme Thanose vnímali pouze jako loutkaře, který na pozadí rozehrál opravdu šílené divadlo se všemi „kameny nekonečna“. Nyní to však vypadá, že se na jeho příběh podíváme o něco hlouběji.

thanosNový vzhled Thanose má na svědomí Ironhead Studio, které se stará o CGI efekty filmu. Právě tvůrci ze tohoto studia se na všech sociálních sítích pochlubili novým vzhledem Thanose, a sám za sebe musím říct, že se mi hodně líbí. Sálá z něj právě ona démoničnost. Jediné, co zatím nevíme, zda se objeví už v některém z nadcházejících filmů. Troufám si však tvrdit, že by mohl opět dostat prostor v některé z potitulkových scén.

Vážení fanoušci, jakpak to vidíte vy? Objeví se Thanos dříve než ve třetích Avengers? Nebo si budeme muset počkat až do roku 2018? Dejte nám vědět do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz