Fanoušci Dylana O’briena se konečně dočkali traileru k novému filmu „American Assassin“, kde Dylan hraje jednu z hlavních rolí. Jakou postavu bude vlastně hrát a o co ve filmu jde?

Dylan O’brien, má před sebou stále slibnější budoucnost. Pro nás je především znám, jako Stiles Stilinski z Teen Wolf (Vlčí Mládě), kde se svojí rolí proslavil. Po té, ale přišel další zlom a to v podobě známé trilogie Labyrint, kde hraje roli Thomase. Kromě toho, ale také samozřejmě hraje i v dalších filmech. Na co však v poslední době fanoušci nejvíce vyčkávali, je právě nový film American Assassin.

V tomto filmu si Dylan zahraje Mitche Rappa, jehož rodiče zemřeli, když mu bylo pouhých 14 let. Po té, však v jeho životě přijde i další rána a to když zemře i jeho snoubenka, při teroristickém útoku. Mitch, proto bude rekrutován a je trénovaný agentem CIA, kterého hraje Michael Keaton! Ten je ze samého začátku neochotný mu pomoci, ale nakonec ho bere pod svá ochranná křídla. On i Rapp tak objeví vzor v násilí, který je vede k zastavení tajemného operativního záměru, na zahájení světové války ve Středním východě.

Trailer:

Film jde do kin 15. září 2017 :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz