Na Comic Conu v San Diegu letos nechyběl ani panel britského kultovního sci-fi seriálu Doctor Who, u nás známého také jako Pán Času. Na panelu byl přítomný Peter Capaldi (Doctor), Jenna Coleman (Clara), Michelle Gomez (Missy – Master) a Steven Moffat jakožto hlavní showrunner seriálu.

Naposledy jsme se s hlavními hrdiny Doctora Who setkali 8. listopadu 2014 v epizodě Death in Heaven, která uzavřela výbornou 8. sérii (počítáno od restartu v roce 2003). Jak Clara, tak i Missy byly potvrzeny do 9. série, společně s dalšími starými či novými (ne)přáteli, dá se tedy očekávat podobná atmosféra jako v loňském roce.

1280x720_dw_comicconpanel

Největší otazníky vyvolává herečka Maisie Williams (Arya Stark z Hry o trůny), která v traileru Doktora zdraví pojmenováním „Old man“ a donutí tím fanoušky přemýšlet o tom, kdo kčertu je a jak zapadá do minulosti Doctora. Bude zajímavé sledovat, co si pro nás Moffat a jeho team pro letošní rok vymysleli.

Premiéra 9. série byla stanovena na 19. září 2015 a postará se o ni stanice BBC America. Nyní si už vychutnejte nabitý trailer a napište nám do komentářů, co si o něm myslíte:

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz