První ukázka k novému filmu Venom je zde. Film, který se jako jeden z prvních bude točit kolem záporné postavy, si do hlavní role obsadil Toma Hardyho. A už první trailer nám ukazuje, že šlo o dobrou volbu.

Všichni jsme zvyklí, že filmy s komiksovou předlohou se musí zaobírat příběhem kladného superhrdiny. Ve vyjímečných případech jde o takzvané antihrdiny, mezi které patří například Deadpool. S novinkou přišli ve studiu Sony, když připravili film, jenž vypráví o oblíbeném záporákovi Spider-Mana. Venoma známe již z filmu Spider-Man 3, kde ho hrál Topher Grace. Všeobecně bylo ale podání postavy v tomhle filmu spíše kritizováno, a tak je nyní potřeba Venomovi napravit reputaci.

Pokusí se o to Tom Hardy, jeden z nejoblíbenějších herců současnosti, který byl obsazen do hlavní role jako Eddie Brock. A už první trailer nám ukazuje, že šlo o správnou volbu herce. Pusťe si ukázku zde:

Napište nám dolů do komentářů, jak se první trailer líbí Vám. Jste spokojeni s Tomem Hardym v hlavní roli? A jak je to podle Vás s propojením s Marvel Cinematic Universe? Bude Venom součástí MCU nebo ne?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz