Celosvětově milovaná trojice moderátorů a nadšenců do motorismu je zpátky se třetí sérií jejich duchovního nástupce extrémně populárního Top Gearu jménem The Grand Tour. Dnes se na oficiálním YouTube kanále tohoto pořadu objevil trailer na nadcházející sérii, který nám mimo jiné ukázal i datum premiéry. 

 Hned podle úvodní scény s Hammondem v těžkém offroadovém autě na vratkém dřevěném mostě nad divokou řekou někde uprostřed lesa je jasné, že se naše oblíbená trojice šíleně zábavných moderátorů opět pustí do nějakých na hlavu padlých dobrodružství. Další zajímavá věc k vidění je například Jeremy Clarkson jedoucí na kole nebo James May likvidující obrovskou sochu zobrazující Jeremyho hlavu. A na samotném konci traileru, po záběru na vrtulník v plamenech, je odhaleno datum premiéry 18. ledna 2019.

 Je rozhodně dobré vědět, že Amazon s tímto pořadem ještě neskončil, a že ještě nějaký čas potrvá, než James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson úplně zmizí z našich obrazovek. Každopádně je z traileru zcela jasné, že se máme na co těšit. Podíváte se na třetí sérii The Grand Tour? Nebo si ji necháte ujít? Dejte nám vědět do komentářů!

-reklama-