Podle dostupných informací se bude snímek opírat o velmi ceněný komiks s názvem Old Man Logan, který nám ukazuje zestárlého Logana bez svých schopností. Cestuje napříč Amerikou a na své cestě potkává další z ikonických Marvelovských postav (zde bude samozřejmě příběh jistě upraven díky právům na jednotlivé postavy).

oml3Jak známo, Wolverino krev byla několikrát použita v programu Weapon-X pro mnohé další jednotlivce. Jedním z nich by měla být i mutantka X-23, která v aktuální komiksové řadě zastává funkci Wolverina a také převzala jeho jméno. Díky mnoha fotkám z natáčení, kde je vidět Jackman společně s jistou dívkou, jsou fanoušci přesvedčeni, že právě tato dívka by mohla být mutantkou X-23. Uvidíme.

Samotný film má stanovenou premiéru na 3. března 2017 a Hugh Jackman si naposled zahraje Wolverina. Snímek prý půjde ve šlépějích Deadpoola a dostane R-rating a tím pádem bude brutálnější a také sprostší. Každopádně by to mělo mít pozitivní efekt přímo na fanoušky. Doufejme tedy, že snímek nedopadne jako Mangoldův poslední Wolverine a půjde o důstojné zakončení Wolverinovy cesty.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz