Na sobotní fanouškovské akci DC Fandome, která přinesla různé informace z chystaných filmů a seriálů s různými komiksovými postavami ze stáje DC Comics, se objevil i plnohodnotný trailer na Batmana z příštího roku.

Od chvíle, kdy bylo oznámeno jméno nového představitele nesmírně populární postavy, byla část fanoušků značně rozčarovaná, protože měli Roberta Pattinsona zafixovaného jako upíra Edwarda Cullena s přinejlepším průměrnou ságou Twilight. Když se před více než rokem objevila upoutávka na toto nové zpracování, všem spadla čelist. Kdybychom měli tento film popsat jedním slovem, bylo by to „temný“.  A právě zveřejněný trailer není jiný.

Je to ten pocit temnoty a ponuré atmosféry, který se táhne od prvních záběrů, kdy celá skupina ozbrojených policistů přijíždí zatknout Edwarda Nashtona (Paul Dano), známého jako Hádankář. A nejinak je tomu i na následujících snímcích. Ať už jde o potyčku Batmana s bandou zločinců, další záběry Catwoman (Zoë Kravitz) nebo Tučňáka (Colin Farrell).

Poprvé se nám ukazuje Alfred (Andy Serkis) a v neposlední řadě je tu velmi zajímavý příchod samotného názvu filmu. Již nyní tak patří k nejočekávanějším událostem příštího filmového roku.

Třešničkou na dortu je, že ani po dvou trailerech stále nevíme, o čem tato nová verze bude. Zdá se tedy, že společnosti Warner Bros. se v oblasti komiksových filmů konečně blýská na lepší časy a předloňský Joker nebyl jen pověstnou výjimkou. O kvalitách tohoto snímku se budeme moci přesvědčit 3. března 2022.

Zdroj: Variety.com, DC Fandome

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.