Zapřísáhlí fanoušci oživlých mechanických strojů, aut a kávovarů se můžou začít radovat. Značka Transformers se totiž nikdy nevyčerpá. Po pětidílné filmové sérii ostříleného režiséra Michaela Baye a spin-offové jednohubce Bumblebee se opět podíváme do světa Cybetronu, Autobotů a Megatronů.

Pokud jste si však mysleli, že se jedná o šesté pokračování s Optimem Primem v hlavní roli, či se znovu setkáme se Čmelákem a Hailee Steinfeld, jste na omylu. I když i tyto projekty jsou tak nějak stále ve vzduchu. Ale o tom jindy.

Embed from Getty Images

Zatím můžeme svoji pozornost zaměřit na zcela nový animovaný snímek ze světa Transformers, který se bude dějovým linkám obou filmových sérií vymykat. Dostaneme se totiž do období dávno před Shiou LaBeoufem a Megan Fox. A rovněž taky nebudeme na zemi! Konečně tedy uvidíme i Cybetron, který se nám sice částečně ukázal už v posledním snímku Tranfosmers: The Last Knight, ale teď ho uvidíme v celé své parádě. Snímek se také bude zabývat Optimem Primem a Megatronem. Že by nás čekal zárodek jejich nesvárů či dokonce samotné vypuknutí války?

Režie se pak zhostí schopný Josh Cooley, jehož animační zručnost si teď všichni můžeme vybavit přes poslední Toy Story 4. Tento pixarovský režisér si poprvé plácl se studiem Paramount a přetvoří si svět Transformers k obrazu svému. Můžeme si být jisti, že je film v dobrých rukou.

Zatím nevíme, kdy se nového prequelu ze světa Transformers dočkáme. O všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz