Po velkém poklesu populární série Transformers a poměrně neúspěšném spin-offu Bumblebee se dočkáme dalšího Transformers filmu, který tak trochu bude a zároveň tak trochu nebude navazovat na předchozích pět snímků a spin-off.

Po úspěšných začátcích prvních dvou Transformers z roku 2007 s Michaelem Bayem a Shiou LaBeoufem se celá série tak trochu rozbořila kvůli stále dokola omílaném scénáři, zbytečně dlouhé stopáži a obrovskému „digibordelu″, až se rozhodla zrušit regulérní šesté pokračování. Místo toho nám v roce 2018 nabídli spin-off a tak trochu i prequel Bumblebee s Hailee Steinfeld, který se překvapivě postaral o nový divácký zájem.

FOTO: Distribuce Paramout Pictures

Studio se tedy rozhodlo navázat na úspěch komornějšího a osobitějšího snímku a dá nám nepřímé pokračování s názvem Transformers: Rise of the Beasts, které má být zasazeno do roku 1994 a bude se odehrávat v Brooklynu a také v Peru. Režie se chopí Steven Caple Jr. a nově obsazenými jsou Anthony Ramos, který září v novém muzikálu Life in the Heights, Dominique Fishback a Luna Lauren Velez.

Snímek Transformers: Rise of the Beasts zatím nemá stanovenou premiéru, o dalších novinkách vás však budeme co nejdříve informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Zdroj informací: screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů