Třetí řada Stranger Things už klepe na dveře. Těšit se na ni můžeme již 4. července, tedy přesněji na americký Den nezávislosti. Tato významná slavnost bude mít velký vliv i na samotný příběh. Ten totiž bude vůbec poprvé zasazen do léta roku 1985. S čím se naši hrdinové budou muset vypořádat tentokrát? Na koho se můžeme těšit a jak vypadá první ukázka? 

Premiéra je tedy stanovena na 4. července 2019. Příběh bude tentokrát zasazen do roku 1985, přesněji tedy do léta, které naši hrdinové stráví v městečku Hawkins. První ukázka na třetí řadu neprozrazuje téměř nic, co by se týkalo světa Vzhůru nohama, až na pár drobných detailů.

Je samozřejmé, že hrozba světa Vzhůru nohama stále existuje a bude mít bezpochyby velký dopad na příběh nové série. Avšak mimo jiné se také můžeme těšit na běžné strasti života. V první ukázce můžeme vidět nastínění menšího konfliktu mezi nerozlučnými kamarády, ale také Nancy s Jonathanem, kteří se pravděpodobně chystají do nové práce.

Kromě běžných životních problémů se můžeme také těšit na další lidskou hrozbu, kterou zde můžeme vidět v podobě neznámého muže se zbraní. Nebyla by to správná řada Stranger Things, kdyby neobsahovala nějaké nadpřirozené prvky, dobovou atmosféru a především lidskou hrozbu.

Dnes, tedy přesněji 4. června, vyšel nový oficiální plakát, který nás láká na třetí jízdu v Hawkins v Indianě. Jak můžeme vidět, plakát je barevný a opět velmi originální.

ONE MONTH 🙃

Zveřejnil(a) Stranger Things dne Úterý 4. června 2019

Kromě nového plakátu, který nás láká na třetí řadu kultovního seriálu, se můžeme také podívat na oficiální plakáty s jednotlivými postavami, které nám tak nějak naznačují, kdo bude v nové řadě důležitý.

Zveřejnil(a) Stranger Things dne Pondělí 20. května 2019

Vše začíná klasicky starou dobrou Jedenáctkou alias Jane a pokračuje spousty dalšími známými tvářemi. Nově také vynikne sestra Lucase – Erica – a nová postava, která se bude přátelit a pracovat se Stevem – Robin.

Těšíte se na třetí pokračování kultovního seriálu Stranger Things tak jako my? Na koho se těšíte nejvíc? Nezapomeňte pravidelně kontrolovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka! 

-reklama-