Letos sice třetí řada Stranger Things nevyšla. Těšit se na ni můžeme v příštím roce. Ačkoli jsme se však letos nedočkali další série, mohli jsme vidět spoustu zajímavostí, videí či fotek z natáčení, které nám ledasco prozradí. Nyní však víme, jak budou vypadat úvodní titulky pro třetí řadu. 

Kultovní seriál Stranger Things si zakládá na nejrůznějších komiksových, filmových, ba dokonce seriálových referencích, které jsou pro náročnější diváky velmi přívětivé a zahřejí starší diváky u srdce. Ve stejném duchu jsou i úvodní titulky. Ty jsou stylizovány do 80. let minulého století a s epickou hudbou v pozadí nahání husí kůži. Nebudu vás již dále napínat, níže se můžete podívat na třetí styl úvodních titulků, chcete-li intra.

Třetí řada Stranger Things bude mít premiéru v příštím roce, jak nám prozrazuje nová ukázka. Těšit se na ni můžeme nejspíše v létě – odkazů na léto se v posledním roce objevilo opravdu mnoho. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka týkající se této neskutečné retro parády.

Jak se vám líbí seriál Stranger Things? Těšíte se na pokračování? Jak se vám líbí titulky pro novou řadu? Dejte nám vědět dolů do komentářů! 

-reklama-