Veleúspěšný seriál od Netflixu, Stranger Things, čeká v pořadí již třetí řada. O té zatím víme jen velmi málo, nicméně nyní vyšla na povrch nová, zásadní informace – natáčení třetí řady započalo. Tvůrci, bratři Dufferovi se vracejí do Hawkins dříve, než jsme očekávali. Nová řada se začala natáčet v pondělí 23. 4. 2018. Datum její premiéry zatím neznáme, avšak je velmi pravděpodobné, že se jej brzy dovíme.

Příběh první řady seriálu byl situován do roku 1980 do fiktivního městečka zvaného Hawkins. První řada se zabývá záhadným zmizením mladého chlapce, Willa Byerse, a podivnými věcmi, které se začnou dít po jeho zmizení.

Druhá řada pokračuje v příběhu ve městečku Hawkins a ukazuje nám, jak se Will vypořádává s tím, co si odnesl ze světa Vzhůru nohama. Také je nám odhalena minulost Jedenáctky a představují se nám nové charaktery.

Fanoušci již netrpělivě čekají na jakékoli detaily ohledně 3. série. Co se příběhu týče zatím nic nevíme, nicméně hlavní je to, že se nová řada začala natáčet, jelikož to znamená, že to s ní tvůrci myslí vážně a že městečko Hawkins minimálně ještě jednou navštívíme.

screenrant.com

V jednom z rozhovorů prozradil producent a režisér Shawn Levy, že se třetí řada začne natáčet v dubnu a že bude režírovat třetí a čtvrtou epizodu, stejně jako tomu bylo u předchozích sérií. Levy také prozradil, že tým dokončil sezení pro novou sérii, které obsahovalo scénáře k prvních čtyřem epizodám – tvůrci seriálu, bratři Dufferovi, scénáře k dalším epizodám dopíší v průběhu natáčení nové série.

„Je to stejný počet scénářů jako loňský rok. Zbytek dopíší Dufferovi v průběhu natáčení. Budu režírovat třetí a čtvrtou epizodu, abych dal Dufferovým čas a oni mohli opět zalézt do své psací jeskyně, kde sepíšou scénář pro zbytek série. To je přesně ten důvod, proč jsem režíroval třetí a čtvrtou epizodu v první i druhé řadě. Je to krapet složitější způsob, jelikož Dufferovi musejí psát scénář pro nové epizody a zároveň se věnovat již probíhajícímu natáčení.“

U předchozích sérií pomáhali Shawnovi s režií i Andrew Stanton a Rebecca Thomas, která režírovala nejméně oblíbenou epizodu druhé řady „The Lost Sister“. Stanton pro změnu režíroval jedny z nejlepších epizod druhé řady, a to „The Spy“ a „Dig Dug“. Neočekávejte však jeho návrat, jelikož se potýká s problémy, které mu neumožňují režírovat ani jednu z plánovaných osmi epizod.

Když přišla řeč na čtvrtou řadu, prozradil Levy: „Je tu několik nápadů ohledně čtvrté řady a ty chceme rozhodně uskutečnit.“ Pak přešla řeč na pátou řadu, o které prozradil, že o ní není zatím rozhodnuto. Dufferovi již dříve prozradili, že by rádi, aby seriál skončil čtvrtou, případně pátou řadou. Je nepravděpodobné, aby seriál dostal víc řad, než nám tvůrci slíbili.

www.zita.be

O příběhu třetí řady toho zatím moc nevíme, nicméně do obsazení bylo přidáno pár nových jmen. Maya Hawke, která ztvární postavu jménem Robin, Cary Elwes jako starosta Hawkins jménem Kline a Jake Busey, který si zahraje postavu zvanou jako Bruce. Další potvrzenou je Priah Ferguson, která již podruhé ztvární Lucasovu sestru, Ericu. Ostatní děti (Jedenáctka alias Jane, Mike, Dustin, Max, Lucas a Will), jejich rodiny a Jim Hopper, se samozřejmě do třetí řady vrací.

Konec druhé řady uzavřel spoustu možností, jakým směrem by se mohl příběh ubírat, a proto bude start třetí řady krapet jiný, avšak i přesto je zde stále mnoho otázek týkajících se světa Vzhůru nohama. Je nepravděpodobné, že by nám tvůrci v nastávající době prozradili nějaké informace o příběhu třetí řady. Můžeme tedy jenom doufat, že v průběhu natáčení vyjdou na povrch nějaké informace, díky kterým se dozvíme nějaké novinky ohledně nové řady.

Těšíte se na třetí řadu? O čem podle vás bude? Napište nám váš názor dolů do komentářů. Vše, co zatím víme o třetí řadě ZDE. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz