Svět The Walking Dead se opět rozšiřuje. V pořadí již třetí seriál bude poněkud odlišný od prvních dvou (The Walking Dead a Fear the Walking Dead). Příběh bude totiž zasazen do opravdu rozjetého post-apokalyptického světa.

Ústředními postavami tentokrát budou mladí teenageři narození těsně před nebo až po vypuknutí apokalypsy. Jedná se tedy o děti podobné Judith, avšak daleko starší. Ode dne, kdy se nákaza začala šířit napříč celým světem, uběhlo již několik let. Naši hrdinové jsou však mladí a nezkušení.

Život v komunitě je poměrně pohodlný a nikterak záživný, zvláště pro mládež, která touží po dobrodružství a poznání. To jim však není umožněno, protože žijí v bezpečí za zdmi komunity. Jednoho dne se proto skupinka čtyř teenagerů rozhodne vydat za tyto zdi a prozkoumat svět, o kterém doposud jenom slyšeli.

Důvody k odchodu našich postav jsou různé. Touha po dobrodružství a poznání jsou jednoznačně jedny z nich. V hlavních rolích uvidíme Annet Mahendru, Aliyah Royale, Nica Tortorella (Felix), Joea Holta (Dr. Raymond Campbell), Nicolase Cantua a další.

První ukázka naznačuje, že půjde o krapet jinačí šálek kávy. The Walking Dead (Živí mrtví) a Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) jsou seriály velmi podobné. Nový spin-off by se měl nést v jiném duchu.

Oficiální synopse seriálu zní:

„Třetí seriál ze světa The Walking Dead by se měl zaměřit na dvě mladé protagonistky a také na první děti apokalypsy. Z některých se stanou hrdinové. Z některých zase záporáci. Všichni se nakonec změní. Prohloubí se jejich dobrá i špatná stránka…“

Zatím nejmenovaný seriál má premiéru na jaře příštího roku. Oficiální název a přesné datum premiéry však neznáme. Čekání však nebude dlouhé, vzhledem k tomu, že nyní startuje 10. řada The Walking Dead.

Jak se vám nový spin-off ze světa The Walking Dead zatím líbí? Budete se koukat nebo vás tento svět již omrzel? Dejte nám vědět dolů do komentářů a nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz