Dobrá zpráva pro všechny milovníky The Walking Dead (Živí mrtví) a jiných zombie seriálů! Televizní stanice AMC právě oznámila, že se dočkáme dalšího seriálu ze světa živých a mrtvých. O čem bude v pořadí již třetí seriál ze světa The Walking Dead? Kdo se ujme hlavních rolí a kdy se na seriál můžeme těšit? 

Není tomu ani 24 hodin, co televizní stanice AMC oznámila, že se v příštím roce dočkáme dalšího spin-off seriálu ze světa živých a mrtvých. Co to přesně znamená? To znamená, že se dočkáme zcela nového příběhu a nových postav. Vše bude však v tom samém světě, ve kterém můžeme najít Ricka Grimese, Daryla Dixona, Michonne, ale také Aliciu Clark, Victora Stranda nebo Daniela Salazara.

Během natáčení 9. série The Walking Dead začali tvůrci plánovat několik dalších tajných projektů. Jako první z těchto projektů byly odhaleny filmy, ve kterých uvidíme i Andrewa Lincolna coby Ricka Grimese. Další tajemství, se kterým tvůrci vyšli na povrch, je třetí seriál ze světa živých a mrtvých.

Podle dostupných informací by se na novém seriálu měl podílet i Scott M. Gimple, který značku The Walking Dead velmi ovlivnil. Dlouhou řadu let byl showrunnerem ústředního seriálu. V současné době se stará o značku The Walking Dead jako celek. Vděčíme mu i za rapidní změny, které byly provedeny ve 4. řadě Fear the Walking Dead, na které se podílel.

Natáčet by se mělo začít letos v létě ve Virginii a podle všeho by měla mít první řada nového, zatím nepojmenovaného, spin-off seriálu 10 epizod. Oficiální synopse připravovaného seriálu ze světa živých a mrtvých zní:

„Seriál se bude soustředit na dvě mladé ženy narozené během apokalypsy. Z některých postav se stanou hrdinové. Z některých postav se stanou zase mizerové. Nakonec jsou všichni poznamenaní až do konce svých životů. Staří i mladí, dobří i špatní…

AMC se nových projektů rozhodně nebojí a to i navzdory tomu, že sledovanost obou seriálů, jak The Walking Dead, tak Fear the Walking Dead rapidně klesá. Oba seriály však stále aktivně vycházejí a pravděpodobně ještě nějakou dobu vycházet budou – The Walking Dead dostalo zelenou pro další (desátou) sérii a Fear the Walking Dead nám letos v červnu představí svou 5. řadu.

Nabízí se však otázka, zdali fanoušky bude další seriál ze světa živých a mrtvých zajímat. Fear the Walking Dead mělo nejprve mapovat počátky apokalypsy, nyní se však odehrává krátce po událostech 8. série The Walking Dead, což štve nejednoho fanouška. Má nový nepojmenovaný seriál z dílny The Walking Dead šanci zaujmout? Těžko říct. Svět mrtvých je velký a my z něj viděli zatím jen velmi málo.

Už několik měsíců zpátky, když se objevily první zmínky o možném dalším spin-offu, se začalo spekulovat, že by se nový seriál mohl odehrávat v zimě. Otázka je, zdali to stále platí, když jsme dostali sněhovou vánici ve finálním díle 9. série The Walking Dead. Ať už na nás tvůrci chystají cokoli, bude to jistě velmi zajímavé.

Nový seriál ze světa živých a mrtvých má premiéru v roce 2020. 5. řada Fear the Walking Dead má premiéru 2. 6. 2019. Ústřední seriál The Walking Dead by se měl vrátit na podzim tohoto roku. Jaký je váš názor na nový seriál ze světa živých a mrtvých? Jste rádi, že se dočkáme dalšího příběhu nebo vás tenhle druh apokalypsy již omrzel? Dejte nám vědět dolů do komentářů! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz