Představujeme vám nový seriál s názvem TURN. Seriál vypráví příběh o New Yorském farmáři Abeu Woodhullovi, který se dal dohromady se skupinkou svých přátel a vytvořili tak skupinu špionů. Ne moc oblíbenou skupinu, která změní osud celé Ameriky v boji za nezávislost. A jako vždy můžete tento seriál vidět s našimi titulky ihned po premiéře.

 
Obsah dílu: Na podzim roku 1776 v Setauket řekne Abe Woodhull své ženě, že válka skončí do Vánoc. Po bitvě v New Jersey uprchne Ben Tallmage před Královninými Rangery a snažís e přemluvit Generála, aby také najal špiony. Abe jde vrátit svůj dluh panu Strongovi, v jeho krčmě se však připlete do sporu s Kapitánem Joycem. Abe i Selah Strong jsou zatčeni. Abe je propuštěn díky svému otci Richardu Woodhullovi, který je smírčí soudce. Abe se kvůli nedostatku peněz rozhodne k pašování a snaží se udat své zelí z farmy. Když se vrací domů je přepaden. Při výslechu narazí na svého starého přítele Bena Tallmage. Když se vrátí domů je obviněn z vraždy Kapitána Joyce, se kterým měl den předtím spor. Je vyslýchán svým otcem a soudcem. Abe řekne, že ho přepadli Rebelové a v domě svého otce soudci řekne jména těch, kteří ho přepadli. O pár dní později za Abem přijde Richard a řekne mu, že ví, že mu lhal a že ho nadále nebude chránit.

Titulky sedí na verze: HDTV i WEB-DL

 

 

Titulky Vám přinesli TATPARE & ACIN

Soubor musíte po stažení unzipovat (pravým tlačítkem > extrahovat zde). Pokud tuto volbu nevidíte, nainstalujte si winrar.

TATPARE & ACIN Vám přejí příjemnou zábavu!

[fbcomments]
-reklama-