Máme tu další epizodu TURN: Washington’s Spies, 5. epizodu 3. série s názvem „Hypocrisy Fraud and Tyranny“. A my Vám přinášíme titulky k nové epizodě. Přejeme příjemnou zábavu!

Vaše dojmy z epizody můžete vyjádřit níže do komentů, spoilery jsou povoleny, takže číst až po shlédnutí dílu!

Titulky sedí na verze: FLEET
Díl pro vás přeložili: ACIN, JaneGinger, Ronnie

[su_button url=“http://www.tvguru.cz/wp-content/uploads/2016/05/25/TURN-03×05-Hypocrisy-Fraud-and-Tyranny.FLEET_.English.HI_.C.orig_.Addic7ed.com_.srt“ target=“_blank“ style=“3d“ background=“#0f730f“ color=“#ffffff“ size=“10″ center=“yes“ radius=“5″ text_shadow=“0px 0px 0px #f3f4f3″ desc=“S03E05 Hypocrisy Fraud and Tyranny“]STÁHNOUT TITULKY[/su_button]

Zobrazují se mi kliky-háky: Máte problém s kódováním, otevřete si titulky v poznámkovém bloku, dejte uložit jako a změňte kódování na UNICODE. Ideální je používat VLC nebo KM player, BS player občas způsobuje problémy.

Jak vložit titulky do videa: Titulky si stáhněte, pojmenujte stejně jako video soubor a vložte do stejné složky. Takže budete mít například video SerialXYZ.s01e01.mkv a titulky SerialXYZ.s01e01.srt v jedné složce. Poté video spusťe ve VLC nebo KM playeru.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz