Kdybych řekl, že Marvel seriály na Netflixu jsou velmi populární, tak by to bylo málo. Mnozí si tyto seriály zamilovali právě díky tomu úplně prvnímu z nich – Daredevil. A teď, po vcelku velké prodlevě, se konečně dočkáme třetí série tohoto seriálu. A jeho tvůrci dokonce byli i ochotní před premiérou prozradit nějaké zajímavosti. 

V rozhovoru pro Screen Rant se showrunner Erik Olsen zmínil o své vizi pro třetí sérii tohoto populárního seriálu. Na rozdíl od Defenders nebo druhé série Luke Cage, u Daredevila nedojde k žádným crossoverům.

„Chtěl jsem, aby to bylo samostatné. Neudělali jsme v této sérii žádný crossover. Chtěl jsem se vrátit k základním postavám tohoto seriálu, soustředit se na jejich příběhy a pořádně jejich charaktery rozvinout, než bych začal přihazovat ostatní MCU postavy. Chtěl jsem zkrátka udělat sérii soustředěnou na hlavní charaktery.“

Zdroj: Netflix

Avšak i když je potvrzeno, že se neobjeví žádné důležité postavy z ostatních seriálů, tak to neznamená, že se nedočkáme aspoň odkazů na události v seriálech Jessica Jones, Luke Cage nebo Iron Fist. A taky je možné, že se dočkáme i nějakých narážek na události z filmů, vzhledem k tomu, že k nim docházelo i v ostatních seriálech.

A co si o tom myslíte vy? Je to dobrý nápad? Nebo byste byli radši, kdyby se objevili i ostatní hrdinové? Dejte nám vědět do komentářů! 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz