Tvůrčí dvojice seriálu Dark – Jantje Friese a Baran bo Odar – znovu spojila své síly a bude pracovat na novém mysteriózním hororovém seriálu 1899.

1899 bude několikajazyčný seriál, ve kterém se bude snoubit historické drama, nadpřirozeno a horor a budeme ho moci zhlédnout na Netflixu. Příběh bude pojednávat o skupině evropských migrantů plujících do New Yorku, aby zde začali nový život. Na otevřeném moři se ale setkají s cizí lodí migrantů a to bude okamžik, kdy se jejich cesta změní v noční můru.

Hlavní roli ztvární Emily Beecham, mezi dalšími herci se objeví například Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musiał a Anton Lesser, přičemž každý z nich bude hrát postavu mluvící jejich rodným jazykem. Andrease Pietschmanna si můžeme pamatovat ze seriálu Dark, kde si zahrál dospělého Jonase Kahnwalda.

Natáčení tohoto osmidílného seriálu začalo na začátku května 2021 v Německu a bude pokračovat například v Londýně. Uvidíme několik postav odlišných národností pocházejících z odlišných prostředí, které spojuje jediná touha – začít nový život za oceánem. Setkají se však s druhou lodí, která byla dlouhé měsíce nezvěstná, a jejich cesta nabere nečekané obrátky. Budou muset rozluštit hádanku, která bude vše, jen ne příjemná, a minulost každého z pasažérů lodi se překvapivě propojí.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Někdy ke mně filmy promlouvají, někdy promlouvám já o nich.