Tvůrčí dvojice Jonathan Nolan a Lisa Joy bude pracovat na novém seriálovém projektu Unknown. Své síly spojí s tvůrci hororu The Boy (2015) – Craigem MacNeillem a Clayem Chapmanem.

Tvůrci Westworldu Jonathan Nolan a Lisa Joy se spojí s Craigem MacNeillem a Clayem Chapmanem v nové hororové sérii Unknown, kterou natočí pro Amazon. Unknown bude psychologický hororový seriál zasazený do americké krajiny, v němž dojde k propojení folklóru a kriminálních činů, které se doopravdy staly.

První řada tohoto seriálu se bude zabývat bratrem a sestrou, kteří se sami sobě odcizili a navrací se do Texas Killing Fields, kde se setkají s temnou entitou obývající území jejich dětství.

Texas Killing Fields je skutečné místo nacházející se nedaleko Interstate Highway 45 a od 70. let zde bylo nalezeno 30 mrtvých těl – převážně dívek a mladých žen. Má se za to, že tato těla zde zanechalo vícero sériových vrahů. Toto místo si sérioví vrazi nejspíše vybírali kvůli jeho vzdálenosti od civilizace – pokud byste na tomto místě křičeli, nejspíš by vás prý nikdo neslyšel, a pokud byste utíkali, nejspíše by prý nebylo kam.

Lisa Joy a Jonathan Nolan plánují v rámci tohoto seriálu natočit více různorodě zaměřených řad. Unknown však není jediný seriál, na kterém momentálně pracují. Angažují se také v seriálové adaptaci herní série Fallout, pokračování Westworldu a seriálu Sphere, v němž se bude jednat o sci-fi odehrávající se pod vodou, které bude natočeno dle stejnojmenné předlohy autora Jurského parku, Michaela Crichtona.

Lisa Joy and Jonathan Nolan

Posted by HBO on Sunday, March 15, 2020

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Někdy ke mně filmy promlouvají, někdy promlouvám já o nich.