Šestá série dosáhla své poloviny a nadchází sezóna zimního spánku. Ačkoli mnozí fanoušci nesouhlasí s nikterak závratným ukončením osmého dílu, nezbývá jim nic jiného, než v naději čekat na odstartování deváté epizody. Co můžete očekávat, se dočtete zde.

Sám tvůrce Robert Kirkman si je vědom frustrace fanoušků, které zklamal nízký počet úmrtí v řadách našich hrdinů. Na toto konto přislíbil, že touhu po krvi uspokojí na den sv. Valentýna, kdy se Živí mrtví vrátí zpět. Během rozhovoru pro Talking Dead se zmínil o prologu zmiňujícím Negana, jenž byl zahrnut v bonusové scéně. Podotknul, že Saviors jsou naprosto odlišní od Wolves, ale můžou být stejnou hrozbou. O Neganovi a jeho skupině Saviors se brzy dozvíme mnohem více. Objeví se na konci série a rozvrátí celý příběh.

Producent Scott Gimple slibuje, že nadcházející epizoda bude velkolepá. „Epizoda devět je jednou z největších epizod, kterou jsme natočili,“ prohlásil. Jeho slova potvrdil i Kirkman, který se škodolibým úšklebkem dodal „Tolik lidí zemře.“

Je třeba také zmínit, proč se postavy častěji nemaskují a nepotírají se vnitřnostmi chodců. Kirkman poznamenal, že je tato varianta vždy poslední a nevyhnutelnou možností. Stále je vysoké riziko pokousání nebo zavedení infekce. Krev také brzy zasychá a pro udržení pachu ji je potřeba opětovně nanášet. Navíc, kdo by chtěl smrdět jako mrtvola.

the-survivors-camouflage-themselves-with

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz