Zdá se to jako chvilka, co odstartovala sedmá série světově známého seriálu The Walking Dead (Živí Mrtví) a ono už máme tři díly za sebou. Jelikož šestá série končila nástupem Negana a nebylo odhaleno, kdo z hlavních postav zemřel, napětí diváků při čekání na další sérii bylo daleko větší, než bývá zvykem. První díl s sebou přinesl naprosto šokující odhalení a přesto, že se celou dobu děj odehrává na jednom místě a je to jakýsi dlouhý monolog Negana, sklidil asi nejbouřlivější reakce diváků od doby, co se TWD natáčí. Rozloučili se s námi hned dvě oblíbené postavy, Glenn a Abraham. Přestože byl Abraham velmi silná podpora Rickovi skupiny a velký oblíbenec mezi fanoušky, byla to právě Glennova smrt, která všem divákům vyrazila dech, a to i těm, kteří už s dějem byli před obeznámeni ze spoilerů.
4c013329-d926-f2e6-e5d6-af1ca58b6ee5_twds4_gallery_glenn-maggie_car_5925_v1_custom-c5b1c5e8058f0801412179a57bc8996b15b29d04-s900-c85

Na stanici AMC běží nejenom klasické premiérové díly The Walking Dead (Živí Mrtví), ale také velmi populární talk show Talking Dead, kde jsou přítomni herci, produkce a hromada fanoušků. Všichni společně v čele s moderátorem Chrisem Hardwickem rozebírají aktuální epizodu, hercům jsou pokládány otázky a je to takové „vylití“ emocí po posledním díle.

Je asi jasné, že hvězdou Talking Dead pro prvním díle sedmé série byl herec Steven Yeun (Glenn), který se této show bohužel zúčastnil už naposledy a my vám přinášíme zkrácenou verzi rozhovoru právě s ním.

Moderátor: Takže, vítejte na hřbitově. Čekal jsi, že to budeš právě ty? Jak se teď po tom všem cítíš?
Steven: Myslím, že bylo správné, aby byla smrt jako v komiksu od Roberta. Víš, když ten komiks čteš, je to na jednu stranu šílený chaos, ale na druhou stranu je to tak silná chvíle, že ji nechceš přenechat někomu jinému. Je to pro ten komiks tak ikonický okamžik, že bych ho rozhodně nikomu jinému z vás nedal (pohled na kolegy herce, smích).
Když šel ten díl do televize, mělo to velká očekávání a když jsem na to koukal, řekl jsem si, že jsme se tomu zvládli postavit a zároveň to udělali super efektivně, byla to pro mě velká motivace.
screen-shot-2015-10-25-at-10-19-49-pm

Moderátor: Bylo to neuvěřitelné, protože Glenn byl velmi důležitý charakter v seriálu, měl na starost spoustu věcí a byl tam už od začátku. Na internetu je většina reakcí takových, že lidé byli zděšení a brečeli. Jeden člověk dokonce napsal, že jsi mu zlomil srdce, protože s Glennem vyrůstal. The Walking Dead běží už 7 dlouhých let…
Steven: Doteď jsem si to nějak neuvědomoval, dokud jsi to neřekl, ale jo, je to něco jako Harry Potter…

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz