Sotva skončilo Teen Wolf (Vlčí Mládě), Tyler Posey si našel další televizní pořad, v kterém může vystupovat. Dlouhá léta jsme znali Tylera pouze jako Scotta McCalla – a nyní se tato hvězda posouvá dál, aby předvedl své další schopnosti v seriálu Scream, který ve třetí sérii začíná s novým obsazením. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Tyler právě zabalil svůj dlouhý běh po Teen Wolf, jako naše milá, odvážná a pravá alfa. Nyní se však připojí ke třetí sérii seriálu Scream, tuto novinku oznámila přímo stanice MTV. Teen Wolf officiální účet na Instagramu se však nedržel zpět a pod fotku s potvrzením Tylera ve Scream napsal: ,,That’s my baby.“ (To je moje dítě). Líbí se nám, že Teen Wolf na svoji sestavu nezapomíná, ale i tak musíme nechat Tylera jít, aby se dál jako herec zdokonaloval a zlepšoval. A jakou roli bude vlastně hrát?

Podrobnosti o jeho charakteru:

Tyler bude hrát roli sériového Shana, který bude vysoko školním odpadlíkem. Shane je popsán jako obchodník s drogami a promotér strany, který se vždycky hájí jen proto, aby vydělal peníze. Ale uvnitř je Shane víc, než si ostatní uvědomují. Tajemný…

K restartu seriálu Scream se připojí i další herci: Keke Palmer, RJ Cyler, Giorgia Whigham, Jessica Sula, Giullian Yao Gioiello, CJ Wallace a Tyga. S novým obsazením, s kterým se momentálně natáčí v Atlantě se zaměříme na Deiona Elliota (Cyler), místní hvězdu, jehož minulost se vrací zpět, aby ho pronásledovala a ohrozila jeho budoucnost – a životy jeho přátel.

Přesné datum začátku třetí série Scream zatím není oznámeno, ale počítá se s ním již příští rok. :) Dle zatím uvedeného charakteru Tylera se máme na co těšit. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz