Pokud se v seriálu Teen Wolf dočkáme sedmé řady, bude se pozornost nejspíše přesouvat na jinou hvězdu, než na stávajícího Tylera Posey.

Jeff Davis nastiňuje budoucnost seriálu

Možná se ještě vzpamatováváte z finále páté řady, ale někteří už myslí dopředu a to na série šest a sedm. Showrunner Jeff David při reportáží zmínil několik velmi znepokojivých novinek. MTV již schválila seriálu šestou sérii. Davis si však není jistý, jestli se jim podaří prosadit i sedmou sérii. Pokud však ano, ta by se prý měla odvíjet zcela jiným směrem.

nnn2

„Byl bych rád, kdyby kontrolu na šestou řadou převzal někdo jiný,“ řekl. „Pokud má ještě budoucnost a pokud tu ještě jsou příběhy k vyprávění, bylo by skvělé vidět třeba Dylana Sprayberryho (Liam) převzít roli Tylera Posey, který by oproti tomu převzal tu, jež má nyní Tyler Hoechlin (Derek). Bylo by to pak ve stylu Degrassi High (- americký seriál, kde s každou další serií přichází do popředí nová generace, pozn. red).“ Pokud by Teen Wolf tohoto vzoru následoval, znamenalo by to méně času se Scottem, ale zároveň skvělou příležitost poznat lépe Liama. Tento posun by rovněž znamenal novou hereckou výzvu, kterou by ale, jak všichni jistě víme, chlapci zvládli s grácií.

Víme, že tyto novinky jsou dost náhlé, ale budete ještě muset chvíli vydržet. Kdo ví, jestli se příběh vůbec takhle vyvine. Zatím se pracuje na čtrnácté epizodě páté řady, a tak nikdo z produkce Teen Wolf o šesté sérii detailně zatím nemluví.
„Obvykle když někdo nadhodí šestou řadu, další mu na to odpoví, že na ní zrovna teď nechce ani pomyslet,“ podotýká se smíchem Davis.

nnn2

Dejte nám vědět! Myslíte si, že by změna generace byla pro seriál oživením, nebo byste raději dále sledovali příběhy Scotta a jeho smečky?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz