Tyler Posey (celým jménem Tyler Garcia Posey) je americký herec a hudebník, zároveň i syn herce a scenáristy Johna Poseyho. Už jako malé dítě účinkoval ve filmových a televizních rolí. Nejvíce je v dospělosti znám především za jeho hlavní roli Scotta McCalla v seriálu od MTV, Teen Wolf (Vlčí Mládě). Získal řadu ocenění a nyní se pro Tylera objevila další televizní show, Jane the Virgin. Dostali jsme více detailů o jeho postavě v této sérii. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Poslední scéna, ve finále seriálu Jane the Virgin (třetí sezóny), byla o osudu, když Jane přečetla Michaelův dopis a pak zjistila, že ten, kdo našel ten dopis, nebyl nikdo jiný než její první láska, Adam (Tyler Posey), který teď stál přímo před ní.

Producentka seriálu Jane the Virgin, Jennie Snyder Urman, dala EW několik detailů o nejnovějším přírůstku do obsazení (a životě Jane): ,,Je to ilustrátor komických knih a grafických románů,“ říká Urman o Adamovi. ,,Je ve stejném věku jako Jane, ale jejich životy prošli tak drasticky odlišnými cestami, že mají pocit, že žijí téměř jiný život.

Urman popisuje Adama jako „kousek za druhým“, a také si uvědomuje, že Jane se nikdy nezajímala o umělce, protože se rozhodla, že je ona sama umělcem, a tak se spojují oba dva na umělecké úrovni. Adam má jiný přístup k životu než ona. Bude zábavné vidět Jane, jak zapadá do svého světa.

Jane the Virgin se vrací se čtvrtou sérií v pátek 13. října na CW.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz