Vánoční svátky se blíží a nový rok klepe na dveře. Touhle dobou většina z nás nakupuje či balí dárky a výjimkou nejsou ani herci a herečky ze seriálu Stranger Things. Představitelé dětských rolí se v tento předvánoční čas sešli, aby společně zabalili a odeslali dárky s tématikou seriálu vybraným fanouškům po celém světě.

Konkrétně mluvíme o Millie (Jedenáctka/Jane), Finnovi (Mike), Noahovi (Will), Calebovi (Lukas), Gatenovi (Dustin) a Sadie (Max). Ti všichni se sešli v jednom pokoji, aby zabalili dárky pro ty největší fanoušky seriálu Stranger Things z celého světa. Ve videu níže se můžete podívat, jak se jim jejich počínaní dařilo, kdo je nejlepší a kdo zase nejhorší balič a jak to nakonec všechno dopadlo.

Na konci videa nám v doprovodu znělky „Kids“ z originálního Stranger Things soundtracku popřejí všichni pěkné svátky a Millie dostane rychlé poučení o tom, že drží v ruce skutečnou pálku, kterou v seriálu používal Steve.

Krátké zpříjemnění vánočních svátků od streamovací stanice Netflix, ale především od představitelů dětských hrdinů ze seriálu Stranger Things, zahřeje u srdce. Na pokračování tohoto kultovního seriálu se můžeme těšit v příštím roce, pravděpodobně někdy kolem léta 2019. Doposud nevyšel oficiální trailer, avšak již známe názvy epizod, kterých bude tentokrát zase osm, na rozdíl od druhé řady, kde jich bylo výjimečně devět.

Názvy epizod:

  • (S03E01) Chapter One: Suzie, Do You Copy?
  • (S03E02) Chapter Two: The Mall Rats
  • (S03E03) Chapter Three: The Case of the Missing Lifeguard
  • (S03E04) Chapter Four: The Sauna Test
  • (S03E05) Chapter Five: The Source
  • (S03E06) Chapter Six: The Birthday
  • (S03E07) Chapter Seven: The Bite
  • (S03E08) Chapter Eight: The Battle of Starcourt

Doposud vydané ukázky nám tedy prozrazují názvy epizod a ukazují nám, že v malém městečku HawkinsIndianě se otevře nový obchodní dům, ve kterém nalezne práci Steve spolu s novou postavou jménem Robin. Vše zatím nasvědčuje k tomu, že se třetí řady dočkáme v létě příštího roku, avšak přesné datum premiéry zatím nebylo stanoveno.

Těšíte se na novou řadu Stranger Things tak jako my? Jak se vám líbí vánoční video od týmu Stranger Things? Nebojte se nám napsat dolů do komentářů. Za celý tým TVGURU.CZ  vám přeji příjemné prožití vánočních svátků.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz