Prue, Piper a Phoebe – tři sestry bojující proti zlu s magickou mocí. Nejstarší sestra ovládá telekinezi, prostřední dokáže zastavit čas a nejmladší mívá jasnovidecké předtuchy. Zní vám to povědomě? Jak by taky ne! Od premiéry první epizody proslulých Čarodějek uběhlo 20 let! Jak vypadají a co dělají představitelé hlavních rolí dnes?

 Čarodějky jsou americký televizní seriál vysílaný v USA v letech 1998-2006. Tři sestry zavede spiritistická deska do podkroví, kde objeví starou rodinnou knihu kouzel. A jak to bylo dál, už nejspíš všichni víte…

 Nedávno v tomto roce slavilo Charmed neuvěřitelných 20 let od premiéry první epizody. Není divu, že hodně oddaných fanoušků chce vědět, jak vypadají a co dělají hlavní představitelé dnes. Proto jsem si pro vás připravila krátký přehled. Jdeme na to!

Holly Marie Combs (45 let) jako Piper Halliwell 

Holly Marie Combs jako Piper Halliwell
Zdroj: radiotimes.com, pinterest.com

 Holly Marie Combs se nejprve od svých sedmi let věnovala modelingu, odtud ji dělil k herectví právě už jen malý krůček. Zahrála si v několika filmech, ale i seriálech, přičemž obdržela několik cen. V současnosti je zasnoubená s Michaelem Ryanem a není to tak dlouho, co jste mohli tuhle překrásnou ženu zahlédnout v seriálu Prolhané krásky (Pretty Little Liars), kde ztvárnila roli po boku herečky a zpěvačky Lucy Hale.

Shannen Doherty (47 let) jako Prue Halliwell

Zdroj: self.com, youtube.com

 Shannen Doherty se proslavila svou rolí Brendy Walsh v Beverly Hills 90210. Už jako dítě věděla, že chce být herečkou a její sen se naplnil. Smutnou zprávou je, že od roku 2015 bojuje s rakovinou prsu. Přes to všechno je Shannen plná síly a od 25. října 2018 hraje v televizní show Heathers.

Alyssa Milano (45 let) jako Phoebe Halliwell

Zdroj: variety.com, writeups.org

 Alyssa Milano není pouze herečka, ale také bývalá zpěvačka. K herectví se dostala úplnou náhodou, když ji její chůva vzala s sebou na konkurz do putovního muzikálu Annie. Je mnohem více aktivnější, než její kolegyně Shannen Doherty a Holly Marie Combs. Jen v minulém roce vstoupila hned do dvou Netflix seriálů: Wet Hot American Summer: Ten Years Later a Insatiable.

Rose McGowan (45 let) jako Paige Matthews

Zdroj: variety.com, pinterest.com

 Rose McGowan je překrásnou feministickou aktivistkou. V Čarodějkách nahradila Shannen Doherty poté, co se už dále na seriálu nechtěla podílet. Tento rok hrála ve čtyřdílném dokumentu Citizen Rose. Kromě filmů se však věnuje i modelingu, což je značně vidět díky její tváři na obálkách časopisu jako jsou: Seventeen, Interview, Maxim, GQ, Entertainment Weekly a Rolling Stone.

Brian Krause (49 let) jako Leo Wyatt

Zdroj: rostercon.com, pinterest.com

 Brian Krause si ze začátku své kariéry přál být fotbalistou, ale kvůli svému zranění neměl šanci se jako fotbalista prosadit, proto začal později chodit na hodiny herectví, u kterého také zůstal. I po 20 letech se nadále stýká s herci z Čarodějek, a to jak s Holly Marií Combs, tak i Drewem Fullerem (Chris Halliwell). Nedávno se krátce objevil v jednom díle remaku Dynasty.

Julian McMahon (50 let) jako Cole Turner

Zdroj: youtube.com, capelesscrusader.org

 Julian McMahon je australský herec nominovaný na Zlatý glóbus. Kromě Čarodějek ztvárnil záporáka i v Marvelové televizní show Runaways (2017-2018).

Drew Fuller (38 let) jako Chris Halliwell

Zdroj: sk.celebs-now.com, pinterest.com

 Drew Fuller je jak americký herec, tak i bývalý mužský model. Dnes je mu již 38 let a v předchozích letech ztvárnil roli v drama filmech Beyond Brotherhood, Love Finds You in Charm nebo v komedii The Night Before. Stejně jako Brian si i on nadále udržuje kontakt s Holly M. C.

Wes Ramsey (41 let) jako Wyatt Halliwell

Zdroj: latestglobalnewstoday.com, youtube.com

 Wes Ramsey se v současnosti objevuje v televizním pořadu s názvem General Hospital, kde ztvárňuje roli Petera Augusta. Nejvíce se proslavil díky hlavní roli ve filmu Latter Days, a jako mladší studoval na Juilliardu v New Yorku.