Britský herec Hugh Laurie je divákům známý jako lékařský génius Dr. House ze stejnojmenné série a v poslední době ho můžeme vidět také v politickém dramatu Přes mrtvoly či sci-fi seriálu Avenue 5. Pokud byste jej ale potkali dnes na ulici, sotva byste jednašedesátiletého herce na první pohled poznali.

Hugh Laurie minulý měsíc veřejnosti ukázal důsledky měsíců karantény ve Velké Británii – hustý a rozcuchaný vous i šedivé vlasy a navíc se zdá, že ještě nějakou dobu nebude moci navštívit kadeřníka, protože vláda jeho země oznámila otevření kadeřnictví až v polovině dubna.

Hugh Laurie
Zarostlý Hugh Laurie na procházce se svým psem, FOTO: Profimedia

Pro tohoto herce to ve skutečnosti však není nic neobvyklého. V jednom rozhovoru z roku 2015 hovořil Laurie o své denní rutině a připustil, že upřednostňuje zanedbanější vzhled než jeho američtí kolegové.

„Obecně se mi líbí to, jak muži vypadají v Anglii, více než ti v Americe. Bez ohledu na to, jakou práci dělají, Američané jsou vždy bezvadně upravení a učesaní. Vysouší si vlasy a zdá se mi, že vždy chodí s hřebenem v kapse. Nedávno jsem byl na večeři s Georgem Clooneym a byl tak hezky upraven. Ale dávám přednost uvolněnému přístupu, než vypadat za každou cenu dobře,“ řekl tehdy Laurie.

Laurie byl od královny Alžběty II. vyznamenán Řádem Britského impéria za svůj přínos dramatu a v roce 2016 získal vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Několik let herec bojuje s těžkou klinickou depresí a pravidelně navštěvuje svého psychoterapeuta. Jeho manželkou je od roku 1989 Jo Greenová a mají spolu tři děti, Charlieho, Billa a Rebeccu.

Hugh LAURIE a bien changé !Many changes !

Posted by Royals and celebs on Sunday, March 14, 2021

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR