Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Další týden je tu a s ním nové příběhy a osudy hrdinů ze seriálové Ulice. Vanda dostane lekci, Šimonova kauza má stále více nových důkazů a ve středu bude v ohrožení vztah Lumíra a Kateřiny. Bára se po měsíci v zahraničí vrátila domů a Skyler se rozhodně Franty nehodlá vzdát a konec týdne završí Magda, která bude čelit další výzvě.

Pondělí

Mít čisté svědomí vůči blízkým považuje spousta lidí za samozřejmost. Jsou ale i tací, kteří se uchylují k menším či větším manipulacím v duchu motta „účel světí prostředky“, jen aby dosáhli svého. Taková je i Vanda, která žije s pocitem, že jí toho život hodně dluží. Proto naplno využívá každé příležitosti k satisfakci. Chce ze všeho, co se jí naskytne, vytěžit maximum, občas za jakoukoliv cenu. Malé či větší lži jsou u ní jen prostředkem k dosažení cílů, jež si stanovila. Teď ale nečekaně narazí. Někdo z jejího nejbližšího okolí jí totiž nastaví zrcadlo a ukáže jí, že to jde i jinak, že je nejlepší postavit se čelem nejen svým problémům… Kdo a jakou jí dá lekci? A kdo kvůli ní změní své plány?

Úterý

Už od mládí je třeba nést následky svých činů. Ale co když jsou některé činy jen důsledky patových situací, z nichž člověk v dané chvíli neviděl jiné východisko? Ve škole je stále tématem číslo jedna Šimonova kauza, která dělá těžkou hlavu zejména Prokopovi coby zastupujícímu řediteli školy. Čím více informací vyplouvá na povrch, tím více všechny šokuje zjištění, čím si dlouhodobě šikanovaný Šimon procházel. Jak se ale k celé kauze nyní postavit? Kdo je skutečným viníkem a jaké tresty by měly padnout? Prokop tak trochu spoléhá i na policejní vyšetřování, přestože v tomto případě není žádným alibistou. Naopak se k celé kauze staví čelem a snaží se zklidnit situaci ve škole, kde by se atmosféra dala od Šimonova zkratu krájet… Kdo je mu nyní cennou oporou? A k čemu Prokop dospěje?

Středa

Co všechno jsme ochotni kvůli novému vztahu skousnout? A kdy dopadne pověstná poslední kapka? Kateřina a Lumír jsou rádi, že se mají, že si k sobě našli cestu. Milují se, společně překonávají nejrůznější překážky. Jenže velmi často narážejí na základní problém – Lumírovu rodinu. Přestože jim téměř všichni jeho blízcí fandí, stačí málo, aby se to jako mávnutím čarovného proutku změnilo. Jakmile Ingrid poměrně narychlo odjede do Málkova, Vilmě Nyklové bude viník jasný. Od Lumíra ji určitě vyštvala Kateřina. Ta se dosud snažila být tou chápavou, ovšem teď i jí dojde s konečnou platností trpělivost. Lumírovi řekne do očí něco, co ji bude později hodně mrzet, něco, co už nepůjde vzít zpět… Proč to mezi nimi křísne? Co je pro Kateřinu tou poslední kapkou? A co udělá tento střet s jejich vztahem?

Čtvrtek

Vyznat se sám v sobě a odolat pokušení je občas hodně těžké. To už ví i František, který před pár dny znovu, po letech, podlehl kouzlu Skyler. Teď musí čelit následkům i svému černému svědomí vůči Báře. Ta nemá nejmenší tušení, k čemu mezi Skyler a Františkem došlo. Ve snu by ji něco takového nenapadlo, protože Františkovi plně důvěřuje. O to mizerněji se nyní František cítí. Bohužel to bude ještě horší, až se Bára vrátí po měsíci opět domů. Nebyla by to totiž Skyler, aby ještě víc nepřiložila pod kotlem. O Františka stojí, chce ho nazpět, a tak ho přitlačí ke zdi a donutí k rozhodnutí, které se Báře moc zamlouvat nebude… Jakou páku má Skyler na Františka? A jak dopadne Bářino setkání se Skyler? K čemu se Bára odhodlá?

Pátek

Jít za svým snem a čelit při tom výzvám, kdy jde člověk s kůží na trh, chce občas docela velkou odvahu. O tom by nyní mohla dlouze vyprávět i Magda. Pořád o sobě pochybuje, ale kvůli máminu odkazu se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, co pro ni bylo ještě před pár týdny takřka nemyslitelné. Kromě Oty ji teď povzbuzují už i její studenti. Nejen, že jí fandí, dokonce se naplno zapojují i do realizace její nové výzvy. S Otou jí přichystají menší překvapení, jež by ale rozdýchal jen málokdo. O mnohem větší šok se však Magdě postará Prokop, jenž je natolik zaneprázdněn řešením Šimonovy kauzy, že mu zpočátku ani nedojde, k čemu se Magda odhodlala… Co je pro Magdu velkým rozčarováním? Jak vlastně Prokop vnímá její sbírku v kontextu celkového dění ve škole? A co je pro něj momentálně nepřijatelné?

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA