Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Začátek týdne bude u obyvatelů Ulice opravdu nabitý. “Konzultantka” Irena řeší šikanu, Prokop volí tvrdé tresty pro Šimona i jeho tyrany a Adam bere zpět své rozhodnutí…

Taneční kurz a unáhlené rozhodnutí

U snídaně naznačuje Adam Luďkovi s Vandou, že večer chce něco probrat. Vanda je z oznámení o večerní debatě nesvá. Myslí si totiž, že Adam má v plánu prozradit tátovi její “módní” tajemství. Také do hledání vhodného bytu se Adam pouští po hlavě. Při této příležitosti se zastavuje v Krámku za Šárkou. Ta mu poradí, ať se na byt zkusí zeptat Denise. V Krámku se objevuje i Blanka a zasedá ke stejnému stolu. Adam si odskočí zrovna ve chvílí, kdy se mu na stole rozezvoní mobil a na displeji se objeví jméno Jarka. Celou situaci pak zahraje na to, že se právě s Jarkou domlouvá na taneční kurz. Blanka je radostí bez sebe a chce se za Adama u Jarky přimluvit. Doma již na Adama čeká Vanda s otázkou, zda se debata, kterou Adam “svolal” na dnešní večer týká jejího nápadu s oblečením. To Adam samozřejmě odmítá a jde s pravdou ven. Vanda je šokovaná a stěhování mu rozmlouvá. Adam si její slova bere k srdci a večerní debatu tak odvolává.

Ireniny rady a úspěšná sbírka

Irena se rozhodne navštívit své bývalé pracoviště. Nastal totiž čas na rozhovor s Prokopem, kterého ale nemůže najít. Navštěvuje tak sborovnu, kde se dává do řeči s Mojmírem. Debata ohledně šikany se přesouvá na večer u Magdy. Prokop sděluje Ireně všechny své kroky. Na zítra je naplánováno jednání s rodiči Romana a Viktora a také Gábinou. U večeře panuje napjatá atmosféra kvůli trestům, které se Prokop rozhodl dát všem včetně Šimona.

Magda se během vyučování setkává s poznámkami, které poukazují na její hudební video. Zjistí také, že visí na stránkách školy a pravděpodobně jej viděla již celá škola. Studenti se také přiznávají k peněžním příspěvkům, které ji na sbírku poslali.

Nová škola 

Gábina se u Henryho schází s tátou, kterému se příliš nelíbí zítřejší návrat Šimona mezi své šikanátory. Mastný navrhuje řešení v podobě soukromé školy, kterou je ochoten svému vnukovi platit. Jako výhodu vidí i to, že část výuky se odehrává v němčině, na kterou je Šíma zvyklý.

V úterý nezvládne Šimon návrat do školy, Ingrid odjíždí na týden do Málkova a Radek zuří kvůli trestu jeho vnuka…

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v podvečer na Nově a s týdenním předstihem na Voyo.

Zdroj: Autor

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

„Říká se, že filmy by měly být víc podobné životu - já si však myslím, že život by se měl víc podobat filmu.“ - Myrna Loy