Britská rodinná komedie Kouzelná chůva Nanny McPhee z roku 2005 se objevuje na našich obrazovkách díky své oblíbenosti několikrát do roka. V hlavní roli se objeví skvělí herci jako Colin Firth, Angela Lansbury, Emma Thompson nebo Thomas Brodie-Sangster. Snímek se dočkal pokračování o 5 let později a scénáře se u obou filmů ujala právě představitelka chůvy McPhee Emma Thompson. Malého rošťáka si zahrál Raphaël Coleman (†25), který před rokem náhle zemřel.

Anglický dětský herec Raphaël Coleman se narodil 30. září 1994 v Londýně. Ve svých jedenácti letech získal obsazení v rodinné komedie Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005), kde si zahrál postavu Erica Browna. Poté se objevil v roce 2009 ještě v dalších 3 filmech a to Edward’s Turmoil, It’s Alive a Čtvrtý druh. Od té doby se již herectví nevěnoval. Stal se z něj spíše aktivista a účastnil se dokonce i několika protestů, kde musela zasahovat policie. Dal si i přezdívku a to Iggy Fox. Jeho mladý život vyhasl 6. února 2020 v pouhých 25 letech. Příčina úmrtí je neznámá, údajně kvůli zdravotním problémům zkolaboval a již se jej nepodařilo oživit.

Jako první zveřejnil informaci o jeho smrti na sociální síti jeho nevlastní otec Carsten Jensen. Ten napsal pro zesnulého mladíka vzkaz: „Nikdy na tebe nezapomenu, tak to v rozloučení s mrtvými říkáme. Když je to ale vaše vlastní dítě, vaše geny, tak navždy odmítám přijmout jeho rozsudek smrti.“

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz