Ve středu 2. června večer diváci společně s Utajeným šéfem usednou za volant kamionu. Václav Lorenc je jednatelem a zakladatelem mezinárodní dopravní společnosti Lorenc Logistic. Do projektu se rozhodl jít proto, aby zjistil, jak moc je jeho společnost rychlá a efektivní. V masce dlouhovlasého hipíka pronikne mezi své zaměstnance a odhalí nečekané. Bude jeho mise stát někoho místo?

Václav Lorenc narazí během své mise na mnoho problémů. Jedním z nich bude řidič kamionu Pavel, který se ihned začne pozastavovat na šéfovým vzhledem. „Pokud změní tu vizáž, možná by ho pan Lorenc přijal,“ komentuje „hipísácký“ převlek šéfa řidič kamionu. „Jestli chce jezdit ven nebo dálky, tak tam to oblečení hraje roli, jde o prestiž firmy. Takhle, jak je oblečený, asi ne. S tím by pan Lorenc nesouhlasil,“ doplňuje. Pavel však netuší, že problémy mu nakonec způsobí jeho vlastní vzhled. Pan Lorenc má totiž výhrady k tomu, co si do práce oblékl: „Nějak si zapomněl vzít firemní oblečení.“

Václav Lorenc v utajení, FOTO: Distribuce TV Nova

Přiostřovat však začne v momentě, kdy se Pavel přizná, že je skinhead. „Ten jeho znak na čepici není nic, co by do firmy patřilo. Když se podívám na sebe a na něj, tak se začínám bát, abych ještě nedostal přes držku,“ vyslovuje své obavy Václav Lorenc. Během cesty v kamionu se dozvídá další a další jobovky. Kolega poslouchá Ortel a Orlík a o jeho rasové preferenci je také hned jasno. Je rád, jak sám říká, že pracuje pro bělocha: „V téhle branži je evidentně obrovský problém najít firmu, kde majitel funguje normálně, jako běloch,“ nasazuje tomu Pavel korunu. I přesto, že se šéf snaží hledět spíše na jeho pracovní výkony, Pavlovo názorové vyznání jej dost vyvede z míry. Při obědové pauze si začne na internetu vyhledávat znak na čepici, kterou zvolil Pavel místo pracovního oděvu. „Ty znaky, co má Pavel na čepici, odkazují na jednotky SS. To je něco, co sem do té firmy vůbec, ale vůbec nepatří,“ komentuje svůj zážitek šéf.

Utajený šéf bude mít premiéru ve středu ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na videoportálu Voyo.

Zdroj: TV Nova

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR