Na jaře nás čeká již 25. bondovka s podtitulem Není čas zemřít. Nový snímek o agentu s povolením zabíjet bude jedna velká rozlučka s Danielem Craigem v roli 007. Ten si totiž Jamese Bonda střihne naposledy. Nová bondovka má zatím slibně nakročeno – kvalitní obsazení, poslední výstup Daniela Craiga v hlavní roli a soundtrack, o který se nakonec postará Hans Zimmer. Nově také víme, že titulní píseň tentokrát nazpívá mladá zpěvačka Billie Eilish.

Billie Eilish včera na svém Instagramu sdílela příspěvek, ve kterém zmiňuje, že nazpívá titulní píseň k nové bondovce Není čas zemřít. Jen o pár hodin později tuto informaci potvrdila oficiální twitterová stránka 007.

Twitter Jamese Bonda sdílel také slova Billie Eilish, která se k této novince postavila opravdu s velkým nadšením.

„Je šílené být součástí něčeho takového. Vytvořit titulní píseň k filmu, který patří k tak legendární sérii, je obrovská pocta. James Bond je nejvíc hustá filmová série, která kdy vznikla. Ještě pořád jsem v šoku.“

Billie Eilish bude historicky nejmladší zpěvačka, která nazpívá titulní píseň k filmu ze série o agentu s povolením zabíjet. S textem bude zpěvačce pomáhat její starší bratr, Finneas O’Connell, který se svou sestrou aktivně spolupracuje.

Aby toho nebylo málo, tak k snímku Není čas zemřít se před pár dny připojil i oscarový hudební skladatel, Hans Zimmer, který nahradil ve funkci Dana Romera.

Jak Billie a její bratr, tak oscarový skladatel Hans Zimmer, před sebou mají nelehký úkol. Oficiální premiéra snímku Není čas zemřít je stanovená již na 2. 4. 2020. U nás snímek vstoupí do kin o několik dnů později, tedy 8. 4. 2020. 

A jak vypadá první trailer na snímek Není čas zemřít?

-reklama-
Podělte se o svůj názor: