Ve středu 5. května se diváci televize Nova mohou těšit na dalšího šéfa v utajení. Přísný generální ředitel stavební firmy Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ.

Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov „zaměstnanci dostatečně makají“. Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času. „Já o sobě s oblibou říkám, že ani nepiju. Když nepijete, tak nemusíte chodit čůrat, a o to víc toho uděláte,“ říká generální ředitel Pro-Doma Petr Vaněrka.

Petr Vaněrka v utajení, FOTO: Distribuce TV Nova

V přestrojení za rockera Ivana se pokusí proniknout do střev své firmy. „Jako Ivan se možná dozvím něco, co by generálnímu řediteli neřekli do očí,“ doufá v úspěch svého týdenního pátrání v převleku ambiciózní ředitel. Čeká ho ale nepříjemné překvapení. Během svého pracovního pobytu naráží na jednu botu svých zaměstnanců za druhou. „Děly se tam šílený věci, to je prostě na vyhazov,“ zní už v polovině mise z šéfových úst.

A to ani netušil, že ho čeká i test mužnosti a značné ponížení od jedné z jeho vedoucích. Bodrá Hanka, srdcař firmy, nedá generálnímu řediteli nic zadarmo a pokusí se mu srazit hřebínek. „Ne, že by byl zrovna reprezentativní, ale na to jsme tady zvyklí,“ komentuje Petrův vzhled Hanka, která má pocit, že Petr (Ivan) neumí ani do pěti počítat. Aby vyzkoušela, zda je opravdu schopný pracant, otestuje si ho. „Je ukuňkaný a na chlapa je moc měkký,“ usoudí poté Hanka a dodává: „Opravdu je potřeba, aby se trošičku uvolnil.“ A rozhodne se svým slovům dostát. Donutí šokovaného šéfa k vycpání figuríny na intimních místechPříkoří, které mu Hanka způsobí můžou diváci už teď sledovat na videoportálu Voyo.  

Proměna Petra Vaněrky, FOTO: Distribuce TV Nova

„Holky mi daly zabrat, ale kdo se bude smát naposledy, budu já,“ dodává lehce arogantně generální ředitel Pro-Doma Petr Vaněrka.

Koho bude nakonec příkoří působené šéfovi stát místo? A rozdá ředitel vůbec nějaké odměny? Druhá epizoda reality show Utajený šéf bude odvysílána ve středu po Televizních novinách ve 20:20 na TV Nova.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR