Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

V úterý večer přinese TV Nova další díl premiérové řady Utajeného šéfa. Hlavním hrdinou tentokrát bude ředitel sítě hotelů Czech Inn Hotels Jaroslav Svoboda, který bude v přestrojení za pouličního muzikanta shánějícího stálé místo zjišťovat, jak dobře funguje zákaznický servis v jeho hotelech a kde se případně nabízí místo pro zlepšení. Ambice šéfa stran poskytování těch nejlepších služeb jsou totiž nemalé.

Hotel je velmi komplexní zařízení, v němž se pohybují desítky lidí nejrůznějších povolání udržující ho v chodu. Pokud má šéf poznat všechny, bude to jistě exkurze nanejvýš poučná. Už během své první zastávky v hotelové kuchyni však pochopí, že zdejší práce není vůbec tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Šéf si bude muset vyslechnout kritiku na svou pomalost i nedůslednost, protože papriky nejsou správně nakrájené a ani nádobí nezáří čistotou, jak by mělo. O mnoho lépe se mu však nepovede ani za barem, kde dokonce způsobí karambol. Jaký? Podívejte se ve videu. Navíc to vypadá, že jeho kolegyně začíná něco tušit…

Nejvíc trápit se však bude Jaroslav Svoboda v kůži pokojské. Pod vedením hlavní pokojské Mariany má za úkol uklidit celou nálož pokojů a zabrat mu dá už ten první. Ve zřídkavých momentech oddechu se mu nicméně povede zapříst s kolegyní rozhovor a dozvědět se něco víc o jejím životě. Mariana má maminku na Ukrajině a kvůli zuřícímu válečnému konfliktu se o ni pochopitelně bojí, přestěhovat ji do Prahy však z nejrůznějších důvodů zatím není možné.

Je hotelový šéf skutečně tak nezručný, jak se zdá? A projde jeho přestrojení tváří v tvář mladé budoucí kriminalistce, která pojímá jistá podezření? To uvidíte už v úterý 31. 5. ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA