Ve středu večer uvidí diváci TV Nova poslední díl Utajeného šéfa. S kamerou za šéfem odjel štáb až do Ostravy, a to do Severomoravských vodovodů a kanalizací. Šéf Petr Šváb si chce zkontrolovat, zda v jeho pětašedesáti čistírnách vody, kterým vládne pevnou rukou, vše funguje, jak má. Přece jen zásobují pitnou vodou stovky tisíc domácností.

Nejen otrava vody je noční můrou Petra, ale i úrazy podřízených: „Nedávno se nám tady stal dost vážný pracovní úraz. Proto jsem šel také do Utajeného šéfa, abych si ověřil, jestli tady ti chlapi za ta léta nerezignovali na bezpečnost.“

Petr Šváb, FOTO: Distribuce TV Nova

Hned první zastávka, kam se v převleku za bývalého havíře bez práce dostane, je k matadorům firmy – Richardovi a Vojtovi. Vojta pracuje ve firmě úctyhodných šestadvacet let. Dá se tedy očekávat, že bude docházet k různým porušením pracovních pravidel. To se bohužel ukáže jako správná domněnka hned při výměně prvního vodoměru. „Tak jsem tady chvilku a hned průser. Dáváme tam osmdesátikilový vodoměr a on nemá helmu. To, když ho praští, tak je po něm,“ komentuje šokovaný šéf svých prvních deset minut v „nové“ práci.

Vzápětí po prvotním šoku, kdy se bál, že dojde ke smrtelnému zranění, dostává další ťafku. Dozvídá se, že ke zraněním dochází bohužel velice často, a nedávno dokonce skončil jeden ze zaměstnanců v nemocnici. „Kolegu ve výkopu to zasypalo, čtyři žebra zlomená a rovnou řekl, že do výkopu už nikdy nevleze,“ prozrazuje šéfovi Richard. „Když jsem slyšel kolegy vyprávět o tom úrazu, tak mě to opravdu vzalo. Je mi to fakt líto a musíme udělat všechno proto, aby se to neopakovalo,“ přiznává šéf.

Koho to nakonec bude stát místo? Poslední epizoda reality show Utajený šéf už zítra ve 20:20 na TV Nova, nebo už teď na videoportálu Voyo celá série.

Zdroj informací: TV Nova

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR