Okolo mladičké herečky Millie Bobby Brown, kterou jsme nedávno mohli zahlídnout v nové Godzille: Král monster (ale ano, hraje mimochodem i ve Stranger Things) se poslední dobou roztrhl pytel, není proto žádné překvapení, že vznikají spekulace, zda se neobjeví i v nějaké nové marvelovce. 

Ve filmovém průmyslu začíná vznikat nové pravidlo „stáváš se slavným, jdi do MCU“. Příkladem je např. internetový miláček, modla všech filmových fanoušků a zachránce osamělých bezdomovců, Keanu Reeves, kterého jak fanoušci, tak i filmoví scénáristé cpou do MARVELu hlava nehlava. Očividně to čeká i patnáctiletou Millie Bobby Brown, která si netflixovské (a nejen ty – ano mluvím k vám, ilegální rebelové) fanoušky získala rolí Eleven v již zmíněném seriálu Stranger Things.

Zdroj: https://www.polygon.com

Kevin Feige, prezident Marvel Studios, se k jejímu obsazení vyjádřil hned dvakrát. Poprvé na začátku roku, kde se k Millie dožadovalo odpovědi i na obsazení čínského herce Donnieho Yena:

„Oba jsou skvělí herci, které bychom rádi viděli v MCU. Zatím však nemůžu říct nic určitého.“

Nedávno byl touto otázkou konfrontován znovu:

„Čekáme do uvedení snímků Endgame a Far from home, které nastolí, jak se bude děj ve filmech dál vyvíjet. Toto období se už blíží.“

Zdroj: https://variety.com

A s tím nemůžeme než souhlasit! Druhá sólovka Spider-Man: Far From Home vtrhne do kin už za týden, 4. července! Mezi tím si můžeme Millie náležitě vychutnat ve 3. sérii seriálu Stranger Things, který rovněž vychází 4. července. 

zdroj: https://www.mirror.co.uk, náhled: http://hdqwalls.com

-reklama-