Ve středu 26. května se v seriálu Ulice poprvé objeví Pavel Callta (32). Úspěšný muzikant bude hrát pohledného a sympatického barmana Jonáše. V seriálové hospodě se tak záhy po Martině Randové (49) objevuje další známá tvář.    

Nedávno vstoupila do života uličních postav nová majitelka hospody Kateřina v podání Martiny Randové, a seriál už hlásí dalšího nováčka. Tentokrát jde o hudebníka Pavla Calltu, který si v seriálu zahraje sympatického barmana Jonáše. „Pochází z Děčína a je synem Kateřininy známé. Je to mladý, spolehlivý a tak trochu tajemný kluk, kterého Kateřina zaměstnala, aby jí pomohl s rozjezdem nového podnikání,“ popisuje charakter své role Callta 

Ulice
Martina Randová a Pavel Callta v seriálu Ulice, FOTO: Distribuce TV Nova

Callta prozradil, že ne se všemi kolegy se na Ulici musel seznamovat. Z minulosti se totiž dobře zná s  Anežkou Rusevovou, kterou znají diváci seriálu jako čerstvě těhotnou Vendulu z místního bistra U Babičky. „Před 10 lety jsem se hlásil na DAMU, a na přijímačky mě připravovala právě Anežka Rusevová, která v té době byla ve čtvrťáku. Byl jsem tenkrát do herectví hodně zapálený a dostal se do předposledního kola, ale studium nakonec nevyšlo. Přesto jsem Anežce dodnes vděčný a rád jsem ji tu po letech opět potkal,“ prozradil umělec. 

Jak si zpěvák s rolí Jonáše v  Ulici poradí, mohou diváci sledovat v díle, který TV Nova odvysílá 26. května. Pokud nechtějí čekat, mohou si tento díl pustit o týden dřív na Voyo. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR