Výroční stá epizoda Agents of S.H.I.E.L.D., ve které jsme tak trochu odbočili mimo hlavní dějovou linku, je za námi, a tak se můžeme plně věnovat dalšímu ději. Co si pro nás seriál připravil v následujících epizodách? Pár pořádných překvapení!

Jak to tak vypadá, pokud se nestane něco nečekaného, tak bude pátá série pro agenty S.H.I.E.L.D.u zároveň tou poslední. Tvůrci se proto snaží uzavřít některé doposud otevřené dějové linky. V následujících třech epizodách, ke kterým jsou vydány oficiální synopse a seznamy herců, nás čeká pěkná řada převapení a několik návratů postav známých z dřívějších sérií! O koho se jedná?

ABSORBING MAN / CARL CREEL

Jasně, s Carlem Creelem jsme se krátce setkali již v epizodě All the Comforts of Home, kde ho zastavila generál Haleová a nabídla mu místo v novém týmu, který skládá. Ve sté epizodě byl vynechán, nyní se s ním však opět setkáme. A věříme, že jeho potenciál bude konečně naplno využit, protože prozatím jsme se s ním vždy setkali v epizodních rolích. Nyní to vypadá na větší úlohu. Kdo z dalších zločinců doplní Absorbing Mana v onom týmu zločinců? To uvidíme.

Zdroj: marvelcinematicuniverse.wikia.com

WERNER VON STRUCKER

Se synem Barona Struckera, bývalého šéfa Hydry, jsme se již také neviděli pořádně dlouho. Poprvé se Werner von Strucker objevil ve druhém díle třetí série, kdy ho Gideon Malick naverboval do Hydry po vzoru jeho otce. Kebo, poskok Granta Warda, poté Wernera během mučení vážně poranil, z čehož se nakonec dostal. Naposledy, co jsme Wernera viděli, byl pod křídly S.H.I.E.L.D.u, který se o něj postaral. Teď se ale vrací zpět a nikdo neví, na čí straně vlastně bude stát. Bude na straně S.H.I.E.L.D.u, nebo bude stát proti nim po boku Haleové?

Zdroj: wikipedia.org

SUPERIOR / ANTON IVANOV

Dějová linka okolo Antona Ivanova, který si nechává říkat Superior, nebyla ve čtvrté sérii zakončena úplně. Ghost Rider sice v závěru zničil prozatím zřejmě posledního LMD, ovšem někde tam ještě je originál, původní Superior. Respektive jeho hlava, která vše ovládá. A tak je pochopitelné, že se ještě minimálně jednou do seriálu vrátí, aby tvůrci mohli jeho příběh uzavřít. Co od něj však můžeme čekat, je otázkou. Možná by mohl být společně s Creelem členem skládaného zločineckého týmu. Kdo ví.

Zdroj: mymbuzz.com

GLENN TALBOT

S brigádním generálem Glennem Talbotem se tak nějak pravidelně setkáváme již od první série, kdy si odbyl debut. V páté sérii se však doposud neobjevil. Když jsme ho ve čtvrté sérii viděli naposledy, byl nepříjemně postřelen přímo do hlavy LMD verzí Daisy Johnson. Byl však udržován při životu v kómatu. Ve funkci ho tak prozatím nahradila právě generál Haleová. Nyní se ale, pravděpodobně již uzdravený, Talbot vrací na scénu a to i spolu se svou manželkou Carlou Talbotovou a synem Georgem Talbotem. Bude zajímavé sledovat, čím do děje seriálu přispěje tentokrát.

Zdroj: marvelcinematicuniverse.wikia.com

KDO NÁS ČEKÁ DÁL? NAPŘÍKLAD I BARON STRUCKER! POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz