Čtvrtá týmovka od Marvelu do kin dorazí už za pět měsíců, a tak se na internetu objevuje stále více novinek ohledně Avengers: Endgame. Teď jsem se například dozvěděli, že v nejočekávanějším filmu roku 2019 se vrátí i oblíbená postava ze snímku Iron Man 3 z roku 2013.

Známá filmová databáze IMDb aktualizovala seznam herců, kteří se objeví ve čtvrtých Avengers. V seznamu se objevil herec ze třetího dílu Iron Mana. Jedná se o mladého herce jménem Ty Simpkins, jenž je známý díky roli Harleyho Keenera, neboli kluka z Tennessee, který Tonymu Starkovi (Robert Downey Jr.) pomohl opravit oblek Iron Mana, zatímco se Tony snažil vypátrat teroristu Mandarina. Tato informace tak potvrzuje zprávu o obsazení Simpkinse, která na veřejnost pronikla na konci roku 2017.

slashfilm.com

Na bližší informace si zřejmě budeme muset počkat až do 25. dubna, kdy do kin půjde Avengers: Endgame a zakončí tak třetí fázi MCU. Můžeme se těšit na Captain Marvel, přeživší superhrdiny, nebo Clinta Bartona jako Ronin. Ještě před tím dorazí do kin Captain Marvel v hlavní roli s Brie Larson, a to 7. března. Po Avengers: Endgame se 4. července vrátí také pavoučí muž – Spider-Man: Daleko od domova.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz