Známá, ale ne všeobecně milovaná „postava“ ze seriálu The Walking Dead se chystá odejít- potenciálně navždy. Ano, je čas se rozloučit s vousy Ricka Grimese.

11. díl 5. série bude pravděpodobně posledním dílem (celým), kde uvidíme Rickovy vousy a dlouhé vlasy. Právě se totiž blížíme k době natáčení, kdy byl představitel Ricka, Andrew Lincoln spatřen oholený a s krátkými vlasy. Na jednom z promo videí jsme Ricka mohli vidět u domu s Carlem s již oholenou tváří.

bd6

Stejně tak v komiksu se Rick nechal ostříhat a oholit, když dorazili do Alexandrie. Mělo to být znamení toho, že se chystá znovu vstoupit do civilizace a vypadat tak, jak si ho pamatujeme z první série.

bd6

Možná už o tom víte, ale možná taky ne. Andyho vousy mají nového majitele. Není jím nikdo jiný, než samotný Norman Reedus, který je má schované v ledničce. Norman byl natolik chytrý, že si uvědomil, jakou cenu budou mít Rickovy vousy a zamluvil si je. Jak sám říkal pro budoucí generace, které vousy budou moci ocenit v Muzeu The Walking Dead.

bd6

Jste připraveni se s nimi rozloučit? Budou vám Rickovy vousy chybět?

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz