Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Divácky oblíbený vědomostní pořad TV Nova Na lovu, který moderuje Ondřej Sokol, nás již jednou překvapil čtveřicí soutěžících z řad celebrit, kdy výtěžek nešel samozřejmě jim do kapsy, ale na charitu. Jako první hvězdné hosty přivítal Ondřej Sokol herce Jakuba Prachaře, moderátora a baviče Aleše Hámu, herečku Ester Geislerovou a pětibojaře a olympijského vítěze z londýnských her 2012 Davida Svobodu.

První díl, kdy se vědomostní soutěže zúčastnili celebrity, měl úspěch, a tak se Nova rozhodla na to navázat dalšími. Tentokrát se proti lovci již tuto sobotu postaví herec Richard Genzer, moderátor Rey Koranteng, stand-up komička Adéla Elbel a herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý.

A pokud sledujete reality show Survivor Česko & Slovensko, nebo jen patříte mezi fanoušky moderátora Tomáše Zástěry, potěší vás jistě fakt, že na svém Instagramu zveřejnil informaci o tom, že i on sám poměřil své vědomosti s lovcem, a tak se již brzy můžeme těšit na další hvězdný souboj. K fotografii napsal: „Říkám si: “Tome, do žádný soutěže už nepůjdeš a doma si poležíš.” No a ejhle.. Charitativní díl soutěže Na lovu už brzy ve vašich kinech.. A abychom předešli zlým komentářům po odvysílání – ano, měl jsem se líp učit!!“ Soutěžní čtveřici doplňuje jeho kolega z rádia Leoš Mareš, dále tenista Radek Štěpánek a sestru Ester vystřídá herečka Aňa Geislerová.

Druhý speciální díl vědomostního pořadu Na lovu můžete zhlédnout již v sobotu na Nově.

Zdroje: Autorský text, Instagram

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA