Spousta diváků každým dílem očekává, že se už Morgan ukáže. Ale kde je mu vlastně konec?

Na začátek by bylo asi nejlepší si připomenout, kdo je vlastně Morgan.

Morgan Jones je postava, která se ve Walking Dead objevuje velice málo, ale zato pěkně dlouho. Poprvé jsme mohli Morgana vidět v prvním díle Walking Dead, kde spolu se svým synem Duanem zachránili Rickovi život. Dále jsme mohli Morgana vidět ve 3.sérii v epizodě 12 s názvem Clear. No a naposledy jsme viděli Morgana v krátkých scénách v první polovině 5.série, kde našel mapu na, které bylo napsané „The New World’s Gonna Need Rick Grimes“ (Nový svět potřebuje Ricka Grimse).

bd6

Nejspíš si kladete otázku: Kde je teď ? A co bude pro skupinu znamenat, když se vrátí? Existuje celá řada teorii, kde by mohl Morgan být, včetně té s nepříliš šťastným koncem z komiksu.

Komiks

V komiksu se Morgan přidal k Rickově skupině u skladu v Cynthianě. Byl s nimi, když dorazili do Alexandrie a nakonec byl kousnut, když se stádo chodců dostalo přes zdi v Alexandrii. Poté, co upadl do bezvědomí ho zabila Michonne. Mohl by se k skupině připojit brzy, i když existují spekulace o tom, že stádo napadne Alexandrii již ve finále 5.série, a pokud tomu tak bude, je těžké si představit, že by byl zabit okamžitě poté, co přišel.

bd6

The Wolves (Vlci)

Mohl by být Morgan obětí Vlků a kdo vlastně jsou? Nebo je jejich členem? Ale ani jedna z těchto teorii není moc pravděpodobná, protože Morgan není moc společenský typ. Taky se může opakovat to, co se stalo v předchozí sérii. Morgan se ke skupině The Wolves přidá jen proto, že nemá na výběr (stejný příběh se odehrál v minulé sérii s Darylem).

bd6

Daryl

Daryl je momentálně na výpravě s Aaronem a hledají nové lidi do Alexandrie. Takže je docela možné, že na Morgana narazí Daryl a Aaron. Nebo je kontaktuje sám Morgan, což by značně změnilo příběh.

Tvůrci seriálu oznámili, že bude mít Daryl ve finále velké problémy. Takže by nebylo úplně marné čekat na Morgana až do prvního dílu 6.série, kdy by mohl přijít Darylovi na pomoc, pokud tedy série skončí cliffhangerem. (Konec série v tom nejnapínavějším momentu)

Článek pro vás připravil: Walter

[fbcomments]
-reklama-