Premiéra filmu Spider-Man: Homecoming se blíží, a tak jsme se kromě nového traileru dočkali také jedné zajímavé novince. Ve filmu by se měla podle jistých zdrojů objevit i Pepper Pottsová!

Když byla uzavřena dohoda mezi Marvelem a Sony, součástí bylo i to, že si Sony může do svých pavoučích sólovek půjčovat libovolné postavy z MCU. Jistě, úplně libovolný výběr to není, například Star-Lord by ve filmu asi smysl moc nedával. Ale postavy spjaté s Avengers mají k Spider-Manovi přístup otevřený. No a jelikož už se v budoucnu zřejmě nedočkáme dalšího pokračování Iron Mana, tak se tvůrci rozhodli některé postavy s ním spjaté připojit k Spideymu.

Robert Downey jr. a jeho Tony Stark a.k.a Iron Man byla volba jasná, už jen vzhledem k tomu, že v MCU je právě Tony jakýsi Peterův mentor. Další volbou byl Happy Hogan, kterého hraje Jon Favreau. Ten se objevil prozatím ve všech Iron Manových sólovkách, první dvě dokonce Favreau zrežíroval. No a teď se zřejmě k hereckému ansámblu přidává i Gwyneth Paltrow, která hraje Pepper Potts. Ta se objevila naposledy v třetím díle Iron Mana, od té doby jsme ji neviděli. Mnozí si mysleli, že už ji ani neuvidíme, to se ale (naštěstí) nestane.

Jste spokojeni s tím, že se v Spider-Man: Homecoming objeví i Pepper? Nebo byste se bez ní obešli? O svůj názor se podělte dole v diskuzi.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz