Po odvysílání finálního dílu 11. série tvůrci seriálu oznámili to, o čem již dlouho kolovaly různé zvěsti. Nová série bude až v roce 2020, což je pro fanoušky velice špatná zpráva. 

Zároveň s touto zprávou však bylo řečeno, že všichni tři se opět vrátí do TARDIS. To znamená, že se opět můžeme těšit na Bradleyho Walshe (Graham), Mandip Gill (Yasmine) a Tosina Colea (Ryan).

Rozhodně není žádným tajemstvím, že se 11. série netěší zrovna dobrých ohlasů. Problém seriálu ale leží spíše ve psaní scénářů než v hercích. Je totiž fakt, že nezáleží na tom, jak dobrého herce do role obsadíte, když nemá moc s čím pracovat, nebude to nikdy vynikající, často dokonce ani dobré. Musíme doufat, že se pro příště Chris Chibnall poučí a udělá víc epizod alespoň stejné kvality, jako byl pilotní díl s Jodie Whittaker, který byl, celkem překvapivě, jeden z nejlepších dílů celé série.

Je pravděpodobné, že spoustě lidí se tahle zpráva opravdu nebude zamlouvat. Ale musíte mít na paměti, že dostaneme zpátky Grahama, který byl světlou stránkou celé poněkud nepovedené série.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz