Čtrnáctiletá americká herečka Marsai Martin se s premiérou filmu Little, ve kterém si mladá hvězda dokonce i zahraje hlavní roli, zapíše do historie Hollywoodu. Stane se z ní nejmladší výkonná producentka všech dob. Hlavní úkol výkonného producenta je sehnat finance na natočení filmu. S nápadem natočit tento snímek přišla v deseti letech.

Talentovaná herečka se do podvědomí diváků dostala díky komediálnímu seriálu Black-ish, jenž je populární hlavně ve Spojených státech amerických. S nápadem na vytvoření filmu Little, což v překladu z angličtiny znamená „malý“, přišla už v deseti letech a výrazně ji k tomu inspirovala komedie Velký s Tomem Hanksem v hlavní roli.

zumi.ng

„Byl to jeden z mých oblíbených filmů, když jsem byla mladší,“ sdělila Marsai pro magazín The Root. „Po posledním díle první série Black-ish, jsem o mém nápadu řekla scénáristovi Kenyaovi Barrisovi, ten pak zavolal Willovi Packerovi a řekl: „Hej, znáš tu holku, která hraje Diane v seriálu Black-ish? Má super nápad!““

Ve snímku se zaměříme na dospělou ženu, jež se přes noc přemění ve studentku základní školy, která se bude muset popasovat s peripetiemi dospělosti. Marsai si zahraje po boku Reginy Hall nebo Issy Rae. Film Little se na filmových plátnech v USA objeví 19. dubna tohoto roku, informace ohledně české premiéry zatím nejsou známy, ale podle traileru se máme na co těšit.

IMDb.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz