Premiéra Spider-Man: Homecoming se blíží a my tak dostáváme čím dál více nečekaných novinek ohledně filmu. Naposled jsme se dozvěděli, že se ve filmu objeví i Gwen Stacy. A potvrzeny byly i noviny Daily Bugle.

Přestože by měla mít ve filmu hlavní ženskou roli Liz Allan v podání sedmadvacetileté herečky Laury Harrier, objevit by se měla i další výrazná ženská postava z života Petera Parkera. Gwen Stacy hrála velkou roli v Amazing filmech z roku 2012, respektive 2014. No a objeví se i nyní. Nezahraje ji však opět Emma Stone, nýbrž mladá herečka Angourie Rice. Ta byla zachycena už na několika fotografiích z placu, mihla se i v traileru. Ale až nyní vyšlo najevo, koho ztvární.

Zajímavé je, že i přes fakt, že by Liz Allan i Gwen Stacy měly být ve filmu věkově zhruba stejně staré, rozdíl věku jejich představitelek činí až 11 let! Uvidíme jak se bude děj vyvíjet. Bude zajímavé sledovat, ke které z dívek se Peter nakonec přikloní více. Podle trailerů by prim měla hrát Liz Allan, ovšem v komiksech byl zajímavý i jeho vztah s Gwen Stacy, se kterou se pojí i Green Goblin, který nakonec zapříčinil její smrt. Vyloučena navíc není ani Mary Jane, která by se teoreticky ve filmu mohla objevit také. Ať už v podání Zendayi, o které se spekulovalo, nebo jakékoli jiné herečky.

A to není ohledně novinek vše. Potvrzeny (formou fotografie, kterou vidíte níže) byly do filmu také noviny Daily Bugle, které budou zřejmě v budoucích příbězích o Pavoukovi důležité. V komiksech pro ně totiž Peter Parker pracoval jako fotograf. Ve filmu má na to ale ještě brzo, vždyť chodí teprve na střední školu. Šéfem Daily Bugle je J. Jonah Jameson, ten by se ale prozatím osobně ve filmu objevit neměl.

Jste účastí Gwen Stacy ve filmu překvapeni? A myslíte si, že se ve filmu i nějakým způsobem nakonec objeví i Peterova nejznámější láska Mary Jane Watsonová? Napište nám vaše názory do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz