Fanoušky seriálu Ulice dlouho očekávaná událost několika posledních měsíců je tady. Ve středečním dílu populárního seriálu televize Nova si své ano řeknou rovnou dvě nevěsty – Marie (Jitka Smutná) s Jolanou (Miluše Šplechtová).

Ženy se seznámily před mnoha lety, část svého života prožily po boku mužů, nicméně síla lásky je opět spojila a dovedla až před oltář. Jeden z nejvýznamnějších dnů v životě partnerek může být pro část jejich rodiny dnem, který by byli raději zapomněli.

Ulice
Ulice – Svatba Marie a Jolany, FOTO: Distribuce TV Nova

Jak se se svatbou odehrávající za pomoci Evženovy (Martin Finger) nové milenky Kateřiny (Martina Randová) vypořádá Blanka (Linda Rybová), kvůli které navíc svatba proběhne bez kapky alkoholu? A bude mít tato symbolická událost vliv na vztah Jolany a Mariina bratra Vlastu Peška (Rudolf Hrušínský)?

Netradiční vztah byl zejména pro Peška (Rudolf Hrušínský) od začátku velkým oříškem, takže by se nebylo čemu divit, kdyby na svatbě nebyl úplně ve své kůži. Jak „suchá svatba“ proběhne a kdo všechno zákaz alkoholu na svatbě nakonec poruší?

Zdroj: TV Nova

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR